Як прикрасити в'язану шапку.

Кожна майстриня, яка володіє різними техніками в'язання, знає, що тепла в'язана шапка може бути не тільки теплою, але і красивою. Для того щоб прикрасити в'язану шапку , ви можете обв'язати її додатковими візерунками, кантами або квітами - наприклад, зв'язати на маківці шапки яскраву троянду, а на поверхні шапки вишити або провязать листочки.
Інструкція
1
Для початку зв'яжіть просту шапочку гачком, починаючи з верхівки. Наберіть ланцюжок з 36 повітряних петель і з'єднайте її в кільце, а потім починайте обв'язувати ланцюжок по спіралі стовпчиками з накидом або без накиду. Додавайте петлі рівномірно по ходу спіралі, щоб у вас вийшов круг діаметром 10-12 см.
2
Потім зв'яжіть один ряд без додатків, після чого зв'яжіть ряд з додатками. Довяжіте шапочку до потрібного розміру, закінчивши в'язання полотном потрібної ширини, пов'язаним без надбавок. Ображати і заправте робочу нитку.
3
Тепер візьміть пряжу іншого кольору - наприклад, червоного і обв'яжіть отвір в маківці шапочки пелюстками майбутньої троянди. Розділіть отвір на три частини по дванадцять петель і зв'яжіть три нижніх пелюстки у внутрішню полупетлю ланцюжка, після чого зв'яжіть ще три пелюстки, пров'язуючи перший ряд стовпчиками без накиду в зовнішню полупетлю ланцюжка.
4
Пелюстки в'яжіть по будь-якій зручній для вас схемою. Між пелюстками повинно залишитися невеликий отвір - при бажанні в нього можна випустити хвіст з волосся.
5
Для обробки шапки зв'яжіть плоский рельєфний шнур із зеленої пряжі потрібної довжини, а потім зв'яжіть три невеликих зелених аркуша з рельєфом.
6
Пропрасуйте листя з виворітного боку теплою праскою, пришийте на шапку потайним швом нитками в тон і нарешті, пришийте між листям стебло з рельєфного шнура, направляючи його так, як вам захочеться. Якщо потрібно, просмикніть в кромку шапочки капелюшну гумку.