Як знайти відповідь загадки.

Люди загадують один одному загадки з давніх часів. Сьогодні загадки є важливим елементом інтелектуального розвитку дітей, так як навчаючись розгадувати загадки, дитина тренує логічне мислення, в ньому прокидаються здатності до аналізу, а батьки, загадуючи малюкові загадки, збільшують його розумовий і інтелектуальний потенціал.
Інструкція
1
Навчитися розгадувати загадки і шукати на них відповіді зовсім нескладно - для цього потрібно розуміти, з чого складається загадка і за яким принципом вона будується. Іноді ви з першого разу можете вгадати, про що йдеться в загадці, але деякі загадки відрізняються складністю, а значить вам потрібно набратися терпіння і пошукати відповідь на загадку за допомогою логіки.
2
В умінні розгадувати загадки вам допоможе загальна ерудиція, тому ніколи не втрачайте можливості вивчити щось нове, спостерігайте за світом навколо вас, слідкуйте за причинно-наслідковими зв'язками різних подій.
3
Якщо більшість дорослих здатні оцінювати ці зв'язки, визначати предмети за описаним ознаками, то діти лише навчаються цьому мистецтву - тому якщо ви вчите дитину відгадувати загадки, навчіть його виділяти основні ознаки якої-небудь речі, а також аргументувати свою точку зору , доводити, що відповідь правильна, створювати в уяві образ предмета за описом, заданому в загадці.
4
Визначте, які істотні ознаки предмета або явища описані у загадці, а потім зіставте їх між собою і проаналізуйте результат зіставлення. Можливо, якісь асоціації прийдуть вам в голову відразу ж. Знайдіть якомога більше зв'язків між ознаками, зробіть висновок на основі виявлених зв'язків - припустіть, якого предмету відповідають знайдені ознаки і чому.
5
Крім того, не забувайте про основне змісті загадки - в першу чергу вам потрібно зрозуміти, що саме ви шукаєте, де ви це шукаєте і як. Дуже важливо правильно зрозуміти питання, задане в загадці, щоб коректно відгадати її. Ретельно обмірковуйте загадку, аналізуйте її і тільки потім давайте свою відповідь.