Як додати посилання на сайт.

Якщо ви тільки почали вести свій блог, то напевно вже встигли побачити, як інші блогери спритно оформляють посилання, вставляючи їх в текст або картинку. Зробити це під силу кожному - достатньо знати кілька прийомів.
Інструкція
1
Щоб додати в свій блог посилання на будь-який сайт або сторінку в мережі Інтернет, потрібно знати, що робиться це за допомогою спеціальних HTML кодів. HTML - це мова розмітки сторінок в Інтернеті. За допомогою HTML кодів можна не тільки додати в свій блог посилання, але і зробити шрифт крупніше або дрібніше, змінити його колір, зробити біжучий рядок і т.д. Якщо ви хочете, щоб ваш блог привертав увагу своїм оформленням, а в тексти були додані красиво зроблені посилання, скористайтеся простими HTML кодами для вставки посилань.
2
Заслання на сайт можна приховати за текстом, використовуючи наступний код (див. Картинку):
3
Щоб посилання по клацанню відкрилася в новому вікні, оформите її так (див. Картинку):
4
Щоб додати посилання на сайт, приховавши її за картинкою, завантажте спочатку потрібне зображення на будь фотохостинг, а потім зробіть наступний код (див. Картинку):
5
Після того, як посилання оформлена за допомогою HTML коду, ви можете сміливо додавати отримане в свій запис - виглядати буде все так, як ви задумали!
Корисна порада
Якщо ви активно ведете свій блог, скористайтеся програмами для постинга в блогах, які вміють формувати HTML коди - користувачеві потрібно тільки натискати на кнопки.
Одна з найбільш часто повторюваних операцій в повсякденній діяльності вебмастера - приведення в порядок гіперпосилань на сторінках сайта . Деякі посилання потрібно додати, інші прибрати, треті змінити. Оскільки без першої операції (додавання посилань) решта відпадуть самі собою, давайте докладно розглянемо процедуру додавання посилань на сторінку вашого сайта .
Інструкція
1
На першому кроці вам треба сформувати посилання для вставкі.Вставка посилання в сторінку на мові програмістів означає додавання тега з відповідними атрибутами в вихідний HTML-код сторінки. HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») - це призначений для браузера мову команд відображення всіх елементів сторінки, «теги» - це і є ці самі команди, а «атрибути» - пояснювальна інформація до цих командам. Команда (тег), по якій браузер відображає на сторінці гіпер посилання, складається з відкриває і закриває частин, між якими поміщають текст посилання, або картинку, або якийсь інший елемент. Простий зразок текстового посилання: Текст посилання Обов'язкова пояснювальна інформація (атрибут) поміщена в відкриває тег. Ім'я цього атрибута "href" і він містить адресу посилання. Тут вказано короткий адресу ("відносний"). Його використовують якщо документ, на який посилаються, лежить в тій же папці, що і документ, що містить цю посилання. А повний («абсолютний») адреса виглядає так: Текст посилання Інша додаткова інформація може містити, наприклад, вказівку відкривати посилання в новому вікні. Відповідний атрибут називається target: Текст посилання Тег може містити велику кількість атрибутів, наприклад, до двох вищепереліченим можна додати вказівку пошуковим роботам не індексувалась цю посилання: Текст посилання На основі всієї перерахованої інформації ви можете сформувати код гіперпосилання для вставки в сторінку і перейти до наступного кроку .
2
Залишилося вставити підготовлений html-код посилання у вихідний код сторінки. Для цього найпростіше використовувати систему управління вашим сайтом - в ній не може не бути редактора сторінок. Перейдіть в нього і відкрийте потрібну сторінку, а потім переведіть редактор в режим редагування html-коду (кнопка для цього буде на панелі редактора) .Якщо систему управління сайтом ви не використовуєте, то скачайте і відкрийте в звичайному текстовому редакторі файл з вихідним кодом сторінки. Для скачування найпростіше скористатися файл-менеджером панелі управління хостингу компанії. Він дозволяє закачувати файли безпосередньо через браузер. Але можна зробити це і по ФТП-протоколу (File Transfer Protocol - «протокол передачі файлів») за допомогою спеціальної програми - ФТП-клієнта. Платних і безкоштовних варіантів таких програм можна знайти і скачати в мережі дуже багато (наприклад, FlashFXP, Cute FTP, WS FTP та ін).
3
Тепер знайдіть в коді потрібне місце для вставки посилання і додайте туди підготовлений код.Еслі використовуєте он-лайн редактор, то просто збережіть зміни. Якщо сторінку редагуєте в текстовому редакторі, то, збережіть і закачайте на сервер тим же способом, який використовували для скачіванія.На цьому процедура вставки посилання завершена.
Зверніть увагу
Хочете, щоб при натисканні на слово сторінка переходила на сайт за посиланням, а не вставляти величезні посилання на всю сторінку? Коли посилання "захована" в слово це і виглядає симпатичніше, краще і більш зручно у використанні. Вам не потрібно буде копіювати всю посилання і вставляти в командний рядок, а просто натиснути на слово, і ви на потрібній сторінці.
Корисна порада
Як вставити посилання на інший сайт, або на сторінку на своєму сайті? Клікнувши по кнопці "Вставити/змінити посилання", відкриється невелике віконце, де доступні наступні дії: вставити внутрішню або зовнішнє посилання, вставити посилання на будь-яку статтю блогу і вставити посилання в якості e-mail адреси. Натиснувши на кнопку "Видалити посилання", посилання з виділеного тексту буде видалена.