Як оновити драйвер дисковода. скачати драйвер для діскавода.

Бувають випадки, що без будь-яких причин системою перестають відображатися підключення до неї оптичні приводи. Це може статися через збій роботи операційної системи, вірусів або в результаті інших, мало залежних від вас причин. У такому випадку потрібно оновити конфігурацію устаткування, підключити пристрій заново і перевстановити його драйвер .
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма AIDA64 Extreme Edition, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Натисніть по значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки і у виниклому контекстному меню виберіть вкладку «Властивості», а в ній - компонент «Диспетчер пристроїв». З'явиться список підключених до комп'ютера пристроїв. Натисніть по самому верхньому рядку правою кнопкою мишки і у виниклому меню виберіть «Оновити конфігурацію устаткування».
2
Далі знайдіть рядок «DVD/CD дисководи». Навпаки цього рядка розташована стрілочка. Натисніть по ній правою кнопкою мишки, після чого відкриється список підключених до комп'ютера оптичних приводів. Клацніть по назві дисковода правою кнопкою мишки. Виникне контекстне меню пристрою, в якому виберіть «Оновити драйвера». В наступному вікні виберіть «Автоматичний пошук драйверів». Драйвера будуть знайдені в операційній системі і встановлені.
3
Якщо потрібні драйвера не були знайдені операційною системою автоматично, доведеться скористатися додатковою програмою. Скачайте програму AIDA64 Extreme Edition. Встановіть програму на комп'ютер і запустіть її. Після того як вона просканує систему, ви побачите, що вікно програми розділилося на дві частини.
4
У лівій частині вікна програми відшукайте компонент «Збереження даних». Поруч буде стрілочка, натисканням по якій лівої кнопкою мишки ви відкриєте додатковий список пристроїв. У цьому списку виберіть «Оптичні накопичувачі». Інформація про дисководах з'явиться в правій частині вікна програми. Зверху вікна буде інформація про технічні характеристики пристрою, його можливостях і список технологій, які підтримує цей пристрій. У самому низу вікна з'являться інтернет-посилання на сайт фірми-виробника. Сама нижня посилання називається «Оновлення драйвера. Двічі клацніть по цьому посиланню лівою кнопкою мишки. У вашому інтернет-браузері відкриється сторінка, звідки можна буде скачати драйвера для оптичного приводу.
Зверніть увагу
Виберіть виробника для завантаження драйверів. Якщо ви не можете знайти виробника вашого обладнання в цьому списку, ви можете запитати про необхідні вам драйвери
Корисна порада
Іноді це драйвера на дисковод відразу, а іноді проходить значний час. Чим швидше буде виявлено видалення, тим успішніше вилучені файли будуть відновлені. І найчастіше вірус намагається не робити нічого щоб бути виявленим. При цьому драйвера на дисковод ім'я файлу, і його розмір і повністю вміст.