Як намалювати солов'я.

Солов'їний спів знайомо майже кожній людині. Але якщо показати цю пташку, то можна почути: «Невже непоказна сіра пташка може виявитися тим самим співаком?». Може! Передати словами і тим більше, малюнком всю гаму співу неможливо. Але спробувати намалювати образ героя зовсім неважко.
Вам знадобиться
  • один аркуш паперу, олівець і трохи часу.
Інструкція
1
Пташку потрібно починати малювати з тулуба. Спочатку необхідний овал, розташований по діагоналі. Малювати його слід акуратно, щоб лінії були рівні й чіткі.
2
До верхньої частини овалу необхідно додати круг. Голова повинна бути співмірна з тулубом. Рази в три поменше його і трохи вже серединки овалу. Оченята найкраще зобразити у вигляді жирних крапок. Дзьобик можна намалювати широко розкритим. Для цього до голови потрібно домалювати знак нерівності «менше». У тій частині, яка кріпиться до голови, слід зробити потовщення.
3
До нижньої частини тулуба необхідно почепити лінію - хвостик. Він повинен бути довгим. Тепер до лінії залишається домалювати ще кілька таких. Це і будуть пір'я.
4
Можна перейти до крил в складеному вигляді. Трохи вище середини тулуба потрібно намалювати опуклу лінію. Над нею зобразити пряму лінію. Вони повинні зімкнутися загостреним куточком, ближче до хвоста. В протилежному боці слід залишити невеликий просвіт. Тепер можна домалювати пір'я.
5
До нижньої частини тулуба слід прикріпити лапки. Їх можна намалювати у вигляді паличок, на кінчиках яких є маленькі гачки. Подібні невеликі елементи варто малювати за допомогою гостро заточених, твердих олівців.
6
Плавними лініями потрібно з'єднати всі частини тіла і розмалювати солов'я . Цей птах зверху буро-коричнева, знизу буро-сіра. Довгий хвіст одного кольору зі спиною.
Корисна порада
Зручно мати кілька олівців з різною товщиною лінії.