Як підвищити продуктивність системи.

Для багатьох власників старих комп'ютерів особливо актуальною є тема підвищення продуктивності операційної системи і комп'ютера в цілому. Ми акцентуємо увагу на програмних методах оптимізації ПК.
Вам знадобиться
  • Advanced System Care.
Інструкція
1
Відразу хочеться відзначити невеликий нюанс: домогтися максимальної продуктивності операційної системи можна тільки після багатоденного корпіння над усіма її настройками. Природно, в даній статті все це розглядатися не буде. Багато фахівців рекомендують рядовим користувачам вдаватися до допомоги програм, створених спеціально для оптимізації ПК.
2
Почнемо, мабуть, з грубої настройки режимів роботи з даними на жорстких дисках. Відкрийте меню «Мій комп'ютер», натиснувши поєднання клавіш Win + E. Клікніть правою кнопкою миші по будь-якому розділу жорсткого диска. Перейдіть до пункту «Властивості».
3
У нижній частині вікна приберіть галочку з пункту «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску на додаток до його властивостей». Проробіть цю операцію для інших логічних дисків.
4
Займіться очищенням реєстру. Рекомендують не робити цього вручну, а вдатися до допомоги утиліт. Скачайте і встановіть програму RegCleaner. Запустіть її і почніть сканування реєстру. Після закінчення цього процесу натисніть кнопку «Очистити» або «Видалити».
5
Для повнішої оптимізації операційної системи необхідно відключити невживані служби. Насправді їх досить багато, особливо якщо мова йде про домашньому комп'ютері.
6
Відвідайте сайт www.iobit.com. Скачайте звідти програму Advanced System care. Це одна з найшкідливіших утиліт для оптимізації системи, нездатна завдати хоч якоїсь шкоди ОС.
7
Запустіть програму і відкрийте меню «Очищення Windows». Виділіть всі пункти даного меню та натисніть кнопку «Сканувати». Коли програма завершить цей процес, натисніть кнопку «Ремонт».
8
Повторіть попередній крок, відкривши меню «Діагностика системи». Якщо є бажання, можете відкрити настройки програми для більш детального вивчення порушених служб.