Як намалювати замет.

Зима - дуже прекрасна пора року. І для малювання можна знайти величезну кількість чудових сюжетів. Для зображення зимової картинки, звичайно, нам знадобиться сніг. А ще краще, цілі замети . Їх малювати дуже просто, але от розмальовувати складно. Тут буде потрібно все ваше майстерність в змішуванні фарб. Якщо ви віддаєте перевагу олівці - будь ласка, але тоді доведеться вдатися до допомоги гумки, для плавного переходу колірної гами.
Вам знадобиться
  • альбомний аркуш паперу, а краще А3 формату (як два альбомних). Для розмальовки або олівці, або фарби.
Інструкція
1
Для початку зробіть начерк олівцем. Можна деталі сильно не промальовувати. Намалюйте вигнуту лінію, як для веселки. Можна зобразити декілька. Тоді краще один перед одним.
2
Замети малюються за допомогою тіні. Спочатку замалюйте їх білою фарбою (краще гуаш). Потім на палітрі змішайте 3 кольори: синій, білий і чорний. Повинен вийти світлий синьо-сірий колір.
3
Цим кольором внизу намалюйте тінь заметів. Краще взяти шматочок вати або бинтика. Тепер, піднімаючись до вершин заметів, робіть колір світліше. На верхівці він буде майже білим. Головне - пам'ятати, що сніг не закрашивается рівним білим кольором.
4
Тепер візьміть пензлик і темною фарбою проведіть короткі лінії. Якщо замет малюється нічний, слід враховувати, що в темряві фарби губляться. Тому побільше додавайте сірого.
5
Щоб зробити сніг об'ємніше, візьміть напівсуху пензлик і добре набравши білої фарби, проведіть по контурам заметів. Точно так же розмальовуйте і решта. Підніжжя заметів слід трохи продовжити, це місце сильно затінити. Переходи між кучугурами слід робити дуже плавними.