Як набрати в ворде формули.

В текстовому редакторі Microsoft Office Word робота з формулами організована за допомогою спеціальної надбудови з назвою Equation Editor. Починаючи з версії Word 2007, вона повністю інтегрована в редактор, не вимагає додаткової установки і в російськомовній версії називається «Конструктор формул». Сама процедура вставки і редагування формул складності не представляє.
Вам знадобиться
  • текстовий редактор Microsoft Word 2007 або 2003.
Інструкція
1
Встановіть курсор в ту позицію, куди треба вставити нову формулу.
2
При використанні версії Microsoft Word 2007 клацніть вкладку «Вставка» на стрічці Microsoft Word 2007 («стрічкою» виробник назвав меню у верхній частині вікна редактора). У крайній правій групі команд цієї вкладки («Символи») є кнопка «Формула». Ви можете одразу включити «Конструктор формул», якщо клацніть саму кнопку. Якщо ж клікнути мітку, вміщену у її правого краю, то розкриється список з відносно невеликим вибором встановлених формул. Іноді зручніше вибрати одну з формул списку, навіть якщо вона не повністю збігається з тією, яку треба вставити. У цьому випадку «Конструктор формул» теж включиться, але формула вже буде заповнена символами і відформатована певним чином - не треба буде починати все з нуля.
3
Використовуйте шаблони, списки спеціальних символів, зразки форматів в меню Конструктора формул для створення нової формули або редагування обраної в списку.
4
Додайте сконструйовану формулу в колекцію, якщо припускаєте, що в майбутньому вона буде час від часу використовуватися повторно. Для цього виділіть формулу і знову перейдіть на вкладку «Вставка». На кнопці «Формула» розкрийте список, що випадає і виберіть саму нижню рядок - "Зберегти виділений фрагмент в колекцію формул».
5
При використанні версії Microsoft Word 2003 редактор формул (Equation editor) треба встановити, перш ніж починати роботу з формулами - він не інсталюється разом з текстовим редактором. Після установки для зручності використання потрібно створити в меню посилання на нього. Для цього розкрийте в меню розділ «Сервіс» і виберіть рядок «Налаштування». Перейдіть на вкладку «Команди» і клацніть пункт «Вставка» у списку «Категорії». Відкриється додатково віконце, в правій панелі якого треба знайти «Редактор формул» і мишкою перетягнути в меню редактора. Сама процедура використання цього компонента і його функціональні можливості мало відрізняються від Microsoft Word 2007.