Як переслати поштою файл. Як відправити документ по електронній пошті з флешки.

Не потрібно нікуди бігти з диском або флешкою, якщо вам знадобилося терміново передати файл іншому користувачеві. Цілком достатньо виконати кілька простих дій і відправити цей файл електронною поштою.
Вам знадобиться
  • Будь поштовий клієнт
  • файл, який потрібно переслати
Інструкція
1
Відкрийте поштовий клієнт. Встановіть покажчик курсору на кнопку «Створити» і виберіть пункт «Повідомлення». Те ж саме можна зробити командою «Створити повідомлення» меню «Файл» або гарячими клавішами "Ctrl + N".
2
В поле «Кому» вкажіть адресу електронної пошти одержувача.
3
Прикріпіть файли, які збираєтеся відправляти. Для цього в меню «Вставка» виберіть пункт «Файл». Те ж саме вийде, якщо натиснути на кнопку «Вставити файл», яка розташована під головним меню.
4
У вікні провідника виберіть прикріплюються файли. Для того, щоб вибрати відразу декілька файлів, затисніть клавішу "Ctrl" і вибирайте файли, клацаючи по ним лівою кнопкою миші.
5
Натисніть кнопку «Вставити». Дочекайтеся появи списку прикріплених файлів в поле «Вкласти».
6
Надішліть ваше повідомлення, клацнувши по кнопці "Відправити". Через кілька хвилин файли будуть у одержувача.
Зверніть увагу
Деякі програми електронної пошти блокують вкладені файли з розширеннями EXE, BAT, REG, DLL. Якщо вам дійсно потрібно переслати ці файли, заархівуйте їх перед відправкою.
Корисна порада
Намагайтеся не пересилати електронною поштою файли великого розміру. У поштових служб існують обмеження на розмір листа. Адресат ризикує не отримати лист, якщо ваш файл перевищить ці обмеження. Дізнайтеся максимальний розмір листа на сайті поштової служби. Якщо вам, все-таки, потрібно передати файл великого розміру, скористайтеся файлообмінником. Зробити це можна таким чином: перейдіть за адресою http://www.filedropper.com, http://ge.tt або http://www.sendspace.com. Натисніть на кнопку "Upload file". (На деяких ресурсах вона називається "Select file". У вікні, виберіть файл, який потрібно переслати і клацніть по кнопці «Відкрити». Дочекайтеся закінчення завантаження. Скопіюйте що з'явилася посилання і вставте її в текст повідомлення електронної пошти. Пройшовши за цим посиланням, ваш адресат зможе завантажити файл великого розміру, який неможливо переслати як звичайне вкладення.