Як залучити відвідувача в ресторан. система штрафів в ресторанах мотивації персоналу.

Російський ринок громадського харчування продовжує розвиватися. Нові заклади відкриваються, конкуренція зростає, а кількість клієнтів на один заклад, відповідно, зменшується. Щоб не прогоріти - треба шукати способи залучення клієнтів в ресторан .
Інструкція
1
Підвищення культури та рівня обслужіванія.Даже якщо страви в закладі дивовижні, враження від них може зіпсувати неякісний сервіс.Однім з варіантів вирішення даної проблеми є набір офіціантів, які мають великий досвід роботи і гарні рекомендації. Для вирішення цього завдання можна скористатися послугами кадрових агентств. Також можна найняти фахівця і провести тренінг для підвищення рівня обслуговування. У великих ресторанах і ресторанних мережах цим зазвичай займається спеціальний відділ фірми.
2
Мотивація персоналу.На потрібно забувати про робочий персоналі ресторану. При правильній мотивації зростання прибутку не змусить себе довго чекати. Варто подумати про введення системи штрафів та заохочень.
3
Оформлення зала.Оформленіе залу залежить від цільової аудиторії, на яку розраховане заклад. Наприклад класичний інтер'єр і дорогі меблі елітного ресторану буде не по кишені і не затребувана з спорт-баре.Также можливостям цільової аудиторії повинні відповідати меню і ціни. Адже бюджет, мета візиту і звички у футбольного фаната і відвідувача елітного кафе різні.
4
Яскравий зовнішній вигляд ресторана.Внешній вигляд закладу повинен відповідати його внутрішньому змісту. Вивіска та сама будівля повинні бути помітними. Інакше відвідувач просто не помітить його і пройде мимо.
5
Впровадження програми лояльності.В програму лояльності входить комплекс маркетингових інструментів з просування товару. Це різні акції, невеликі подарунки, конкурси та вікторини. Клієнтів завжди приваблює щось «безкоштовне». Придумайте якусь акцію. Наприклад: «Кожен другий коктейль безкоштовно» або «В середу дівчатам десерт безкоштовно».
6
Установка Wi-Fi.Ресторани і кафе активно користуються даними способом залучення клієнтів. Багатьом клієнтам важливо, щоб вони змогли не тільки смачно поїсти, а й безкоштовно зайти в мережу інтернет. Встановіть в закладі так звану "точку доступу". Навколо неї утворюється зона Wi-Fi радіусом близько 50-100м.