Як надягати гетри.

Гетри в Росії з'явилися в кінці XIX століття. Спочатку вони виконували чисто практичну функцію - захищали гомілки і коліна від холоду. Потім в 80-х роках минулого століття вони використовувалися для зігріву м'язів на аеробіці. Зараз гетри - це модний і стильний аксесуар.
Інструкція
1
Гетри - це вдалий компроміс для тих, хто не відмовляє собі в сиру і холодну погоду носити короткі спідниці та шорти. Але гетри, як і будь-який елемент одягу, потрібно підбирати ретельно і зі смаком.
2
Як і з чим носити гетри? Не поспішайте обряджатися в усі підряд і виглядати, як Пеппі Довга Панчоха. Гетри Прекрасно дивитимуться з взуттям на підборах - ботильйони, черевиками, туфлями, чобітьми, а також кросівками, балетками і уггами. Їх можна носити як поверх взуття, так і заправляючи в уггі і чоботи, що додасть їм вид гольфів або недовгих панчіх. Ілюзію чобіт створять довгі в'язані гетри з черевиками на каблуке.Вибор цього елемента гардероба залежить від створеного вами образу. Можна придбати з жакардовим малюнком або зі скандинавськими візерунками, з косами або шишечками, гетри-локшину, носити їх на випуск або під каблук. Вибираючи їх, потрібно ретельно звертати увагу на текстуру. Дівчата з худими довгими ногами можу дозволити собі горизонтальну смужку, об'ємні і абсолютно різних кольорів гетри. Дівчата, не дуже задоволені своїми ногами, можуть їх візуально подовжити за рахунок вертикального малюнка і підбору моделі тон в тон до вузьких джинсів чи взуття. Не варто захоплюватися моделями «гармошкою» - ноги здаватимуться коротшими, а ви приосадкуватої і огрядною.
3
Одяг, гармоніює з гетрами: - короткі джинсові, в'язані, трикотажні сукні; - міні-спідниці; - легкі туніки; - легінси; - джинси-дудочки; - шорти.Дополнять образ можна в'язаними шарфами, жилетами, кардіганами, жакетами, а також легковажними беретами і незвичайними дерев'яними та металевими украшеніямі.Теплие в'язані гетри чудово виглядають зі стилем casual. Не рекомендується носити гетри з вечірніми нарядами. Як не крути, це все-таки повсякденний одяг.
4
Як правильно підібрати колір? Що стосується цієї деталі одягу, то тут немає ніяких обмежень. Працюйте на контрасті, але не забувайте про правильне поєднання кольорів. Їх різноманіття просто вражає: однотонні гетри всіх кольорів веселки, різнокольорові, прикрашені пензликами, помпонами, з пропущеними по всій довжині нитками, з геометричними візерунками, аплікаціями і вишивкою. Особливий шик - це шкіряні гетри. Прекрасне доповнення туфлям або ботильйонах наслучай дощової та холодної осені.
5
Гетри міцно увійшли в модний світ і поки своїх позицій здавати не збираються.