Як підібрати до плаття зачіску. Яку зачіску зробити під сукню.

Для створення неповторного образу дуже важливо, щоб зачіска гармоніювала з сукнею. Це зовсім не проблема, головне - дотримуватися елементарних закони логіки, спиратися на свій смак і не забувати про модні тенденції.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся піти в клуб, то напевно виберете наряд, не сковує рухів. Відповідно, і складна укладання, що вимагає сверхсильной фіксації, ні до чого. Для того, щоб до кінця веселощів зачіска не втратила вигляд, вона повинна бути максимально простою. Найбільш відповідні для активного відпочинку зачіски - це коси, хвости, короткі стрижки або кучері.
2
Модною тенденцією 2011 року є жіночна недбалість, це відноситься до кіс і хвостам. Так що якщо під час танцю така зачіска придбає пошарпаний вигляд, буде тільки краще. Короткі стрижки дуже зручні і практичні для активного відпочинку. Кудрі виглядають сексуально і підходять практично до будь-якого вбрання.
3
Класичні зачіски, такі як черепашки зі шпильками, елегантні вузли, буклі або локони, відмінно підійдуть до вечірнього платтю . Вибір зачіски залежить від довжини вашого волосся і особистих переваг. Якщо у вас довге здорове волосся, і ви хочете представити їх у всій красі, для цього підійде укладка локонами. Волосся середньої довжини прекрасно будуть виглядати, якщо їх зібрати в вишукану зачіску і прикрасити декорованими аксесуарами.
4
Якщо ви хочете надіти екстравагантне плаття, то зачіска повинна бути не менш яскравою, ніж наряд. Це може бути асиметрична стрижка, дрібні кучерики, високий тугий хвіст. Використовуйте різні аксесуари - кольорові обідки, діадеми, шпильки зі стразами і т.д. Вибір зачіски і аксесуарів для неї залежить від образу, який ви хочете створити.
5
Для ділового сукні підійдуть волосся, зібране у французький пучок, ракушка, кінський хвіст, короткі стрижки і будь ідеально прямі укладки. Аксесуари бажано або не використовувати взагалі, або вибрати нейтральні кольори і скромні форми (стрази, блискітки, строкатість - виключаються).
Корисна порада
Всі описані зачіски можна зробити самостійно. Не бійтеся експериментувати.