Як закрити дірки на стелі. заклеїти стеля самому.

На вашому рівному чудовому стелі з'явилася дірка. За неї чіпляється погляд і сверблять руки скоріше закрити. Натяжна стеля легко проткнути верхом ялинки або при пересуванні високих меблів. На звичайному штукатурному стелі раптом знадобилося переважити світильники, а на старому місці залишилися ґрунтовні отвори, які необхідно прибрати. При заміні фанової труби і стояків також залишаються місця, які вимагають ремонту. Всі ці дірки можна закрити самому.
Вам знадобиться
  • - клаптик полотна;
  • - суперклей;
  • - цементно-піщана суміш;
  • - суха штукатурка;
  • - грунтовка ;
  • - кисть;
  • - шпатель;
  • - шматочок бруса;
  • - серпянка.
Інструкція
1
Натяжна потолок.Вирежьте латочку з шматочка полотна, який повинні були залишити вам монтажники. Намажте її суперклеєм і легко притисніть до дірки. Робіть це обережно. Сильно не вдавлюйте, щоб не утворилася збірка у заплатки, і клей не витік назовні. Розгладьте пальцями.
2
Ремонтуйте дірку на натяжній стелі якнайшвидше, не відкладайте надовго. А то маленький отвір може поповзти, і полотно розійдеться значно більше. Якщо у вас немає клаптика, то зверніться в фірму, що займається установкою стель. Попросіть у них шматочок полотна, що збігається за кольором з вашим, або запросіть майстрів.
3
Дірки в стелі біля труб.Стамеской і молотком зробіть в отвір безліч задирок. Загрунтуйте вологостійким просоченням, щоб ремонтируемое місце не пиліло і посилилося зчеплення матеріалів.
4
Розведіть покупну цементно-піщану суміш по інструкції на упаковці. Її можна змішати самому, збільшивши частку вмісту цементу. Додайте пару ложок клею ПВА. Чіпляйте суміш нешироким шпателем і закладайте отвір. Якщо діра велика, то закладайте її за кілька разів. Щоразу давайте цементному шару повністю просохнути. Потім змочуйте його водою і знову кладіть суміш.
5
Розводьте цементно-піщану суміш кожен раз заново. Не залишайте її сохнути, краще робіть свіжу невеликими порціями. Коли забита дірка повністю висохне, прогрунтуйте і заштукатурьте її.
6
Штукатурний потолок.Промажьте грунтом глибокого проникнення дірку на стелі. Дайте грунтовці підсохнути. Обов'язково подивіться по інструкції час висихання даної просочення.
7
Підберіть необхідну гіпсову штукатурку. Товщина шару вказана на мішку з сухою сумішшю. Якщо у вас не залишилася штукатурка після ремонту, то вона продається фасованої не тільки у великі мішки, а й в маленькі.
8
Налийте в маленьке відерце воду і розведіть штукатурну суміш. Підсипайте її потроху, ретельно розмішуйте шпателем, щоб не було грудочок. Суміш повинна нагадувати густу сметану.
9
Закрийте дірку на стелі. Постарайтеся відразу загладити ремонтується місце шпателем, тоді вам не знадобиться обробка фінішної штукатуркою.
10
Гіпрочний потолок.Отпіліте шматочок дерев'яного бруса або профілю так, щоб він проліз в отвір у стелі. Притримуючи брусок рукою, закріпіть його шурупами крізь гипрок. Промажьте краю дірки ґрунтовкою.
11
Виріжте з шматка гипрока латочку за розміром дірки. Вставте латочку в отвір та затягніть її до бруска. Накладіть на ремонтується місце серпянку і заштукатурьте її. Відшліфуйте і пофарбуйте стелю.
Зверніть увагу
Дірка в безшовні натяжні стелі на тканинній основі. Для ремонту натяжної стелі можна взяти шматок матеріалу полотна, на крайній випадок - тканинний скотч, або шматок стеклообоев і ретельно заклеїти дірку в натяжній стелі так, щоб краї заплатки не відходили від площини стелі. Потім пофарбувати стелю, щоб латочка максимально злилася з тоном всього стелі.
Корисна порада
З'явилася невелика дірка в натяжній стелі: що робити? Навіть, незважаючи на те, що натяжні стелі виконані з досить міцного матеріалу, при неправильному поводженні можна деформувати полотно. Дірка в натяжній стелі - це рузельтат впливу на плівку ПВХ сторонніх гострих предметів. Якщо таке трапилося з вашим натяжною стелею, не поспішайте ремонтувати його самостійно.