Як змонтувати натяжна стеля.

Натяжні стелі являють собою тонку надміцну плівку з вінілу, яка натягується на пластиковий каркас. Існують можливості зробити каркас видимим або прихованим. Різною може бути і поверхня плівки. Завдяки своїм властивостям такі стелі користуються популярністю. А от чи можна змонтувати натяжна стеля самостійно?
Вам знадобиться
  • Гідроуровень, теплова гармата, металевий профіль
Інструкція
1
Виконайте попередню розмітку. Для цього вам знадобиться помічник. За допомогою гидроуровня знайдіть кут з найменшою висотою, і по ньому зробіть позначки на інших кутках приміщення. Нижче отриманої точки, відступивши на висоту кріпильного профілю, зробіть позначки на всіх чотирьох кутах.
2
Намітьте лінії кріплення профілів таким чином, щоб нижній край профілю проходив по зробленій лінії.
3
Підберіть кріплення для натяжної стелі. Вид їх залежить від матеріалу, з якого виготовлені стіни. Для цегли і бетону можуть бути застосовані звичайні цвяхи-дюбелі. Для стін з гіпсокартону слід підібрати спеціальне кріплення.
4
Для правильного монтажу світильників ще до початку установки стелі розмістіть відповідні заготовки. Простіше планувати установку світильника в центрі приміщення. У центрі стелі знайдіть точку перетину двох ниток, що проходять через кінці профілю, закріпленого на стінах. В цій точці прикріпіть до стелі дерев'яну основу розміром більше підстави освітлювального приладу (підійде дерев'яний брусок). Основу зміцните так, щоб до рівня майбутнього натяжної стелі (до нижнього краю профілю) було близько 5 мм.
5
За допомогою теплової гармати прогрійте приміщення до 50-70 градусів. Після цього розгорніть полотнище і направте теплову гармату безпосередньо в те місце, з якого почнеться монтаж. Натяжна стеля за допомогою гарпунної системи кріплення закріпіть в кут за допомогою шпателя. Гарпуни, розташовані по краях полотнища, закріпіть в отворах профілю. Потім переходьте до наступного кутку, попередньо надіславши на нього теплову гармату.
6
Після зміцнення полотна у всіх кутах зробіть зміцнення гарпунів посередині кожної стіни. Як тільки буде укріплений гарпун по одній стороні полотнища, переходите до наступного і так далі. Полотнище має бути закріплено рівномірно по всім сторонам приміщення. Після того як всі наявні гарпуни будуть закріплені у відповідних отворах профілів, монтаж стелі можна вважати завершеним. Після охолодження повітря в приміщенні плівка стиснеться і стеля вийде ідеально рівним.