Як зробити японський костюм.

Зробити справжній японський костюм можна своїми руками. Для його виконання найкраще підійде тканина з малюнком, що імітує традиційні японські візерунки. Окремо слід придбати контрастну смужку тканини на пояс. І потім вже приступити до шиття.
Вам знадобиться
  • -тканина;
  • -іголка;
  • -ніткі;
  • -ножиці.
Інструкція
1
Кімоно повністю складається з прямокутних деталей. Тому викроїте великий прямокутник, довжину якого складають дві бажаних довжини виробу (одна піде на спинку, друга - на перед). Ширина прямокутника - 72 сантиметри. Посередині намітьте горловину. Для цього прокреслите на передбачуваної лінії плечей пряму лінію, рівну напівобхвату шиї, а потім прірісуйте до неї півколо. Расчертите прямокутник на дві половини вздовж. Розріжте його на 4 деталі - дві передніх полички і дві спинки в яких вже враховано виріз для горловини.
2
Викроїте рукава. Для цього накресліть два прямокутники шириною 54 сантиметри і довжиною 75 сантиметрів. Викроїте деталь коміра (три смуги з довжиною, що дорівнює довжині вироби і шириною 12 сантиметрів) і дві полички - надставки. Полички являють собою два прямокутника з довжиною, що дорівнює довжині вироби, а їх ширина - 18 сантиметрів.
3
Сшейте між собою деталі спинки. З'єднайте їх з передніми поличками по плечовому шву. Потім пришийте до поличках надставки для них.
4
Тепер складіть деталь рукава навпіл і зшийте її так, щоб вийшла "труба". Зшиваються разом краю шириною 54 сантиметри.
5
Пришийте рукава до виробу. Орієнтуйтеся по плечовому шву. Шов рукава повинен стати продовженням плечового шва.
6
Сшейте бокові шви вироби, що йдуть від рукава до самого його низу. Тепер приміряйте кімоно і загніть приставки до передніх поличках так, щоб утворився трикутний виріз. Відріжте зайву тканину, пришийте поверх деталь коміра. Комір являє собою три зшиті в одну стрічку смуги. Обробіть всі краї вироби.
7
Знову приміряйте виріб. Воно повинно бути перев'язано на талії широким поясом. Викроїте деталь пояса з якогось контрастного матеріалу.