Як знизити тембр.

Чоловіки - власники баритона на примітивному рівні привертають жінок сильніше, ніж чоловіки з більш високим голосом. Це пояснюється тим, що у чоловіків з низьким голосом більше тестостерону в крові. Так як тестостерон є чоловічим гормоном розмноження, це робить чоловіків більш привабливими в очах жінок.
Інструкція
1
На сьогодні власники голосів середніх і високих тонів можуть знизити тембр голосу назавжди декількома способамі.Первий із способів зниження тембру - ін'єкції тестостерону. Брак тестостерону в тілі не призводить до зниження голосу з віком. У такому випадку необхідно приймати таблетки гормону, виписані лікарем-фахівцем, або проробити курс ін'єкцій. Як тільки рівень тестостерону становитиме норму для дорослого чоловіка, тембр голосу поступово може знизитися.
2
Другим способом зниження тембру є медичне втручання. Це дещо ризикований спосіб, тому що в підсумку ви можете отримати не такий відтінок голосу, який хотіли б. Існують хірургічні процедури, що передбачають штучне зміна голосового апарату людини. Це допоможе понизити голос до певної частоти. Крім ризикованості, такі методики є дуже дорогими.
3
І, нарешті, найлегший і рекомендований для новачків спосіб зниження голосу - це постановка голосу і кондиціонування. Постановка і кондиціонування включають в себе комплекс спеціальних вправ для голосових зв'язок і артикуляційного аппарата.Етот метод вимагає завзятості і постійних тренувань. Підготовка голосових зв'язок і голосового апарату досить легка, але сам процес зниження тембру за допомогою зниження рівня гортані і в горлі може розтягнутися на кілька років. Також постановка голосу включає в себе зміну вашого звичного типу диханія.По статистикою, завдяки постановці голосу, результатів домагається 19 осіб з 20.
Зверніть увагу
Куріння є одним з «шкідливих» способів зниження тембру голосу. Однак при тривалому вживанні нікотину і смол, голос знижується лише у 50% -60% курців.
Якщо ви розігнали процесор комп'ютера, і він перестав стабільно працювати, то, відповідно, потрібно відновити нормальні робочі частоти «каменя». Один з найпростіших варіантів - це зниження частоти шини процесора. Також це допоможе знизити його нагрів.
Вам знадобиться
  • - програмка AI Booster.
Інструкція
1
Для зниження частоти шини вам знадобиться програмка AI Booster. Це повністю безкоштовний додаток, що легко можна знайти в інтернеті. Скачайте його і встановіть на свій комп'ютер. Після установки може знадобитися перезавантаження. Програма інтегрується в автозапуск. Тому після перезавантаження комп'ютера вона запуститься автоматично.
2
В меню програми клікніть по значку Display tuning panel. Таким чином ви відкриєте додаткову панель, за допомогою якої можна управляти деякими основними настройками материнської плати.
3
Тепер вам потрібно активувати можливість управління FSB материнської плати. Для цього позначте пункт Tuning. Поточна частота шини знаходиться під пунктом Tuning. Поруч з нею є два значка: «мінус» і «плюс». Відповідно, натискаючи на значок «мінус», ви знижуєте частоту шини; клацаючи на «плюс» - збільшуєте. Врахуйте, що багато виробників системних плат фіксують мінімальну частоту. Взагалі, зниження даного показника набагато безпечніше його підвищення через можливого виходу з ладу процесора.
4
Після вибору потрібної частоти шини натисніть Apply. З'явиться діалогове вікно з пропозицією перезавантаження комп'ютера. Це і потрібно зробити. Після перезавантаження ПК частота шини буде знижена. Відповідно, буде знижена частота «каменя» і швидкість обертання процесорного кулера.
5
Також на деяких моделях системних плат частоту шини можна знизити з допомогою BIOS-меню. Для входу в BIOS необхідно натиснути клавішу DEL на первинному екрані завантаження ПК. Далі В BIOS знайдіть розділ Overclocking. У цьому розділі знайдіть параметр FSB, потім виберіть потрібну вам частоту. Після цього вийдіть з BIOS. Обов'язково при виході збережіть налаштування. Комп'ютер перезавантажиться, і частота шини буде знижена.