Як перемогти в хрестики-нулики.

Хрестики і нулики - це популярна гра, яка знайома всім ще зі шкільної лави. Навіть сьогодні, заглянувши в зошит школяра, можна знайти сторінку, де все буде обмалював хрестики і нулики. Це невигадлива гра буде актуальна ще протягом багатьох чинників часу.
Вам знадобиться
  • - чистий аркуш паперу (в клітинку або білий);
  • - олівець або ручка;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Накресліть девятіклеточний квадрат. При першому ході, займіть місце в центрі. Якщо ваш противник в цьому випадку поставить нулик з боку, то хрестики, безсумнівно, виграють.
2
Другий хід зробіть в будь-яку вільну клітину, крім тієї, яка знаходиться на іншій стороні від тієї клітини, яку зайняв перше ходом нулик.
3
У випадку, якщо нулик зайняв ліву бічну клітку, виберете з трьох варіантів хід. Займіть дальній кут, нижню бічну клітку або ближній кут. Дійте по ситуації і як вважаєте за потрібне.
4
Тепер зробіть свій хід в будь-яку з клітин, так як у налякав шансів на перемогу вже немає. Хід суперника тепер буде лише відповідь ходом на ваші дії. Нулики вже не зможуть стати в потрібне місце, і тепер вони тільки будуть намагатися запобігти перемогу хрестиків.
5
Розгляньте трохи інший варіант гри: Нулі після вашого першого ходу в центр, зайняли одну з кутових клітин. У цьому випадку вам слід поставити хрестик у протилежний нулики кут. Тепер головне, щоб нулики не зайняли ще один з вільних кутів.
6
Якщо ж ви здійснюєте перший хід, то поставити хрестик можна не тільки по центру, але і в будь-який кут. Якщо нулики займуть центральний квадрат, то ви зможете зробити нічию.
7
Якщо ж нулики зайняли осередок ближнього кута, то вишиковуйте лінію біля стінки, яка знаходитися на протилежній стороні від нулика.
Зверніть увагу
При грі завжди слід уважно стежити за самим процесом і завжди мати в запасі хід у відповідь.
Корисна порада
Не поспішайте робити хід. Пам'ятайте, що поспіх і необдуманий хід у грі «Хрестики-нулики» призводить до ураження.