Як відновити пін-код банківської картки. Якщо забув пін код банківської картки.

Незважаючи на те, що пін-код банківської картки складається всього з чотирьох цифр, його з легкістю можна забути або втратити. Якщо на вашій карті зберігаються гроші, а ви не можете отримати до неї доступ через втрачений пін-коду, то потрібно якось відновити його, але як же це зробити?
Вам знадобиться
  • паспорт
  • банківська карта
  • телефон
Інструкція
1
Банківська картка випускається таким чином, що пін-код передається власнику в закритому конверті разом із самою картою. Крім людини, що є власником карти, ніхто не знає пін-код. Він не зберігається ні в одній з баз даних банку і не відомий ні одному співробітнику. Якщо ви втратили або забули пін-код, то насамперед зателефонуйте в службу підтримки клієнтів свого банку. Телефон вказаний на звороті пластикової карти, також його можна знайти на сайті банку.
2
Так як пін-код нікому, крім власника, не був відомий, то відновити його неможливо. Якщо він втрачений остаточно, то карту можна тільки пере випустити, іншого способу відновити над нею контроль не існує. Перевипуск карти різні банки виконують в різні терміни, один банк зробить це робить це протягом години, іншому потрібно тиждень або навіть 10 днів.
3
Перед тим, як вирішити перевипускати карту, спробуйте згадати, де ви зберігаєте конверт з пін-кодом, якщо ви не знищили його при отриманні картки, як радять робити все банки. Багато власники карток зберігають папір з пін-кодом і складають туди ж, де зберігають всі свої документи. Спробуйте пошукати пін-конверт, можливо, перевипускати карту і не доведеться.
4
У тому випадку, якщо пін-код втрачений остаточно, ви не можете його згадати, а пін-конверта немає або він був знищений при отриманні картки, доведеться її перевипускати. Для цього вам знадобиться з'явитися у відділення банку і написати заяву.
5
Через деякий час карту можна буде забирати. Банк може взяти комісію за перевипуск, а може зробити це безкоштовно - залежить від умов надання послуг в кожному окремому банку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VD-Kkcehcd8
Зверніть увагу
Якщо вам терміново потрібні гроші з карти, не варто намагатися підібрати забутий пін-код. Кілька невдалих спроб - і карта блокується, і тоді вже гроші зняти з неї стає неможливо. Якщо ж пін-код втрачений, але карта ще діє, отримати кошти можна у відділенні банку при пред'явленні паспорта. Карту, заблоковану при неправильному введенні пін-коду, можна розблокувати у відділенні банку або по телефону. Це залежить від правил безпеки, прийнятих в конкретному банку.
Корисна порада
Якщо вам знадобилося зняти кошти з картки, пін-код якій втрачено, потрібно з'явитися у відділення банку, взявши з собою документ, що засвідчує особу, найкраще паспорт. Зняти гроші без пін-коду неможливо тільки в тому випадку, якщо у вас картка Maestro, будь-які операції по якій проводяться тільки при наявності пін-коду.