Як зробити притулок.

При різних залякуваннях про можливість стихійних лих, що обрушуються на нас із ЗМІ, цілком розумним стає бажання зробити притулок для себе і своїх близьких. Однак виникає питання - як же створити дійсно надійну і швидку захист, яка хоча б на час вкриє неприємностей?
Інструкція
1
Запасіться поліетиленом. Мова, ймовірно, йде про притулок, яке доведеться будувати за містом, так як в житловий місцевості досить багато різних бомбосховищ, та й в метро можна сховатися швидше, ніж ви спорудіть укриття у себе у дворе.Для того, щоб створити саме примітивне притулок в заміської місцевості, вам знадобляться два кола з розвилками на кінцях, розташованих на одному рівні, жердина, поліетиленова плівка (або інший водонепроникний матеріал), кілька каменів і пару десятків мінут.Вбейте коли в землю таким чином, щоб вершини розташовувалися на одному рівні. Зверху покладіть жердину. Через неї перекиньте плівку, потім покладіть поверх водонепроникного матеріалу камені. В отриманому курені на підлозі постеліть солому або інший м'який матеріал.
2
Зробіть моментальне укриття з гілок. Гілки дерев, опущені до землі, або надламані сучки можуть послужити непоганим укриттям від поганої погоди. Проте варто переконатися, що вони не впадуть вам на голову.Отломіте або зрубаєте сук і прив'яжіть його до дерева. Поруч з таким укриттям також можна розвести багаття.
3
Побудуйте укриття з дерну. Наріжте шматки дерну розміром 45х15 см і будуйте з них стінки, як із цеглин. Висота споруди повинна дозволяти вам сидіти. Якщо ви захочете побудувати конструкцію, яка дозволить вам стояти, потрібно використовувати інший матеріал і інший спосіб побудови. Одна сторона притулку має бути відкритою і спрямованою до вогню. Бічні стінки потрібно викладати під скосом, щоб забезпечувати даху необхідний нахил. Каркас даху викладіть з жердин, а сам дах покрийте травою або дерном.
4
Шукайте взимку природні порожнечі під гілками дерев. Оскільки знайти природні кам'яні печери, які ідеально підходять в якості притулку, не завжди реально, можна зробити собі швидко укриття під гіллям ялини або ялиці. При снігопадах значний простір під гілками більшості хвойних дерев залишається вільним від снігу. Якщо самостійно розкопати сніг ще глибше, то можна зробити собі цілком придатне місце для ночівлі, яке вкриє вас від вітру й заметілі.
Згідно з легендою комп'ютерної гри Fallout, майже всі її персонажі перечекали ядерне бомбардування в декількох десятках притулків, розміщених в різних районах пустелі Мохаве. Ці підземні комплекси є і місцями дії багатьох квестів гри, тому переміщення між притулками, а також процедури входу та виходу з них - одне з важливих ігрових дій запрограмованого постапокаліптичного сюжету.
Інструкція
1
Якщо ви отримали завдання, що вимагає відвідин якогось із притулків, то спочатку вам необхідно перемістити свого героя і його супутників (якщо вони є на цей момент гри) від місця отримання квесту до входу в притулок . Найпростіший спосіб зробити це - скористатися картою, вбудованої в «Піп-бой» вашого героя. Натисніть клавішу Tab щоб в нього увійти, потім клацніть курсором індикатор з написом Data (кнопка F3) і перейдіть в розділ World Map. На карті відшукайте позначку потрібного притулку і клікніть її курсором, а на пропозицію підтвердити переміщення відповідайте ствердно.
2
Якщо ви до цього не відвідували потрібне притулок , то швидко переміститися до його входу зазначеним вище способом не вийде - на карті буде лише відмітка про його місцезнаходження, але опція переміщення працювати не буде. В цьому випадку виберіть одну із зручних локацій поблизу від місця призначення і перемістіть туди героя і супутників. Роблячи вибір, враховуйте ставлення до героя тієї фракції, на території якої знаходиться точка переміщення. Якщо його репутація знаходиться на позначці «ізгой», то ви ризикуєте відразу після переміщення потрапити під масований вогонь всіх місцевих жителів, в полі видимості яких виявіться.
3
Якщо пряме подорож до потрібного притулку неможливо, то перемістившись в найближчу до нього точку, вам доведеться виконати залишок шляху пішки. В цьому переході намагайтеся використовувати дороги - по ним проходять найбільш безпечні маршрути. Багато притулку розташовані осторонь від доріг і вам слід бути готовим до того, що на відрізку шляху між найближчій дорогий і входом в притулок герою обов'язково зустрінуться мутував тварини або банди мародерів чисельністю від трьох до п'яти чоловік. Потрібний напрямок до точки призначення по ходу руху завжди можна звірити з відповідною відміткою на компасі в нижньому лівому куті екрану.
4
Пробившись до входу в притулок , прицільтеся в нього і натисніть кнопку E (це англійська літера) - так відкривається люк в більшість підземних комплексів. Однак є і виключення - вхід в притулок №3 можна розблокувати тільки за допомогою що знаходиться зліва від нього окремого пульта управління. Аналогічний пульт всередині приміщення вам доведеться використовувати і для виходу зі сховища після виконання завдання.