Як відновити втрачені дані.

Якщо за всю історію свого спілкування з комп'ютером ви жодного разу не втрачали потрібну інформацію і не прали важливі файли - ви просто щасливчик. З багатомільйонної армії власників ПК таких, напевно, одиниці. Тому питання про те, як відновити втрачені дані, залишається актуальним для всіх і завжди.
Вам знадобиться
  • Cпеціальна програма з відновлення втрачених даних.
Інструкція
1
Спочатку трохи інформації про те, якими бувають пошкодження даних. Основних типів два: фізичні та логіческіе.Фізіческіе пошкодження вимагають заміни частин комп'ютера. У домашніх умовах фізичні ушкодження усунути неможливо - потрібно віднести свій ПК в сервіс. При цьому втрачені дані відновити не представляється возможним.Прі логічному пошкодженні файлової системи інформацію відновити можна. Для цього потрібно скористатися спеціальною програмою, призначеної для відновлення інформаціі.Такіх програм зараз пропонується досить багато. До них відносяться програми Recuva, File Recovery, PC Inspector File Recovery, Zero Assumption Recovery, R-Studio, Active Directory Object Restore Wizard, PC Tools File Recover та багато інших. На прикладі однієї з них пройдемо шлях по відновленню файлів.
2
PC Tools File Recover - вельми серйозна і багатофункціональна програма. Програма дозволяє відновити не тільки вилучені файли, але і файли витерті вірусами або під час збою програмного забезпечення. Програма працює швидко, розуміє файлові системи FAT16, FAT32 і NTFS.Утіліту можна вільно скачати з інтернету. Її розробники пропонують своє дітище в двох варіантах - безкоштовному і платному (більш розширеному варіанті програми).
3
Скачайте утиліту до себе на ПК і запустіть її. Програма працює в трьох основних напрямках сканування і відновлення даних: відновлення випадково видалених файлів, відновлення втрачених даних в результаті пошкодження файлової системи або форматування дисків, а також пошук логічних дисків, невидимих в операційній системі, і відновлення інформації розташованої на них.
4
Після запуску програма сама просканує ПК і вибере потрібний шлях відновлення, після чого користувачеві буде запропоновано вікно з логічним диском, де будуть знаходитися файли, його цікавлять.
5
Оберіть диск і двічі клацніть по ньому мишкою - процес відновлення запущений, і вам потрібно тільки дочекатися завершення.
Зверніть увагу
Програм відновлення даних багато, ви можете вибрати ту, яка більше сподобається.
Корисна порада
Щоб не хвилюватися через дрібниці, візьміть за правило регулярно робити резервне копіювання.
При втраті банківської карти у її власника виникає безліч питань про те, куди повідомити про пропажу і що робити далі. Тим часом, панікувати і турбуватися не варто. Щоб вашою карткою ніхто не міг скористатися, необхідно в першу чергу якнайшвидше повідомити банк, в якому ви отримували карту , про втрату.
Інструкція
1
Як правило, всі великі банки мають «гарячу лінію». Їй можна скористатися, якщо ви виявили пропажу в неробочий час, коли немає можливості звернутися до філії банку, де ви обслуговуєтеся. Тому обов'язково майте під рукою номер телефону вашого банку або служби екстреної допомоги. При зверненні в останню запитаєте ім'я та прізвище оператора, а також запишіть час звернення. Добре, якщо є можливість прийняти факс для підтвердження блокування картки.
2
Якщо вашу карту вкрали, то крім звернення в банк, необхідно написати заяву про злочин до правоохоронних органів. У ньому слід викласти факти, які вказують на вчинене діяння. Ваша заява повинні зареєструвати, видавши на руки квитанцію. У ній вказуються дані звернувся, номер заяви, а також дані співробітника, що прийняв його.
3
Якщо гроші з рахунку все ж були вкрадені ось тут і може знадобитися папір, що підтверджує блокування рахунку. В цьому випадку ви маєте право вимагати у банку повернення зниклої суми. При цьому вам необхідно надати відомості про те, що б зверталися до правоохоронних органів із заявою про пропажу, а також в екстрену службу з проханням про блокування картки.
4
Банк після проведення відповідних перевірок здійснює перевипуск карти. Гроші з рахунку ви зможете зняти за місцем відкриття рахунку, тобто в тому відділенні або філії, де ви отримували банківську карту . Для цього потрібно з'явитися особисто і мати на раках паспорт. Зазвичай нову карту можна буде отримати через 10-14 днів після звернення.