Як оновити qip 2005.

Зараз ми живемо в такий час, що розробники програм постійно допрацьовують їх, роблячи надійніше, стабільніше, сучасніше. Не оминули нововведення стороною і популярний інтернет-месенджер QIP 2005.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб оновити програму - це встановити автоматичне оновлення. Відкрийте QIP і увійдіть в головне меню (кнопка QIP). Тут виберіть рядок «Настройки». У вкладці «Загальні» поставте галочку навпроти рядка «Щодня перевіряти наявність нової версії QIP». Натисніть «ОК». Тепер QIP кожен день буде самостійно перевіряти оновлення.
2
Інший спосіб оновити месенджер - це завантажити нову версію з сайту розробника. Зайдіть за посиланням http://qip.ru/download_qip.ru. Тут викладена остання версія QIP 2005. Виберете скачати EXE файл і збережіть його на жорсткий диск.
3
Запустіть інсталяційний файл. Спочатку програма видалить стару версію QIP, а потім поставить нову. Не хвилюйтеся, всі ваші налаштування, контакт-лист, а так само історія повідомлень нікуди не пропадуть. Тепер запустіть оновлену версію і вводите свій номер з паролем.
4
Незважаючи на те, що QIP 2005 все ще користується популярністю, сам виробник вважає його морально застарілим і рекомендує перейти на нову версію месенджера - QIP 2010. Його інтерфейс мало відрізняється від звичного вам QIP 2005, але при цьому, як запевняють автори, він став швидше, надійніше і стабільніше. Крім цього в ньому з'явилися нові можливості. Зокрема, через QIP 2010 можна посилати повідомлення в популярні соціальні мережі, такі, як вКонтакте, Facebook або Twitter. Так само він підтримує облікові записи Gmail, Mail.RU Agent. Переходити на нову версію або залишитися на старій - вирішувати вам.
5
Якщо ви вирішите змінити QIP, то процедура поновлення точно така ж, як і з QIP 2005. Скачайте інсталяційний файл, запустіть його і дотримуйтесь інструкцій.