Як прошити Explay c300. firmware update tool setup.exe.

Плеєр Explay c300 підтримує оновлення прошивки, призначене для оптимізації роботи пристрою та виправлення існуючих помилок. Після правильної перепрошивки робота пристрою залишається повноцінною. У разі, якщо в процесі прошивки були допущені якісь помилки, то це може стати причиною збоїв і погіршення роботи плеєра.
Вам знадобиться
  • - файл прошивки для пристрою;
  • - програма Firmware Update Tool;
Інструкція
1
Для оновлення прошивки на Explay c300 зайдіть в систему з обліковим записом адміністратора (якщо на комп'ютері встановлено декілька користувачів).
2
Скачайте прошивку з офіційного сайту пристрою або з відомих форумів, присвячених даній тематиці. Також скачайте програму Firmware Update Tool, за допомогою якої і буде здійснюватися оновлення програмного забезпечення.
3
Встановіть Firmware Update tool за допомогою setup.exe відповідно до інструкцій інсталятора.
4
Програма встановиться в папку «Program Files» - «Fuzhou Rockchip» - «Firmware Update». Вимкніть плеєр. Утримуючи клавішу M, підключіть пристрій до комп'ютера. Тримайте кнопку доти, поки не з'явиться вікно установки нового обладнання.
5
Виберіть «Ні, не цього разу», вкажіть пункт «Установка з вказаного місця». Виберіть «Виконати пошук найбільш підходящого драйвета» і «Включити місце посіка». Вкажіть шлях «C: \ Program Files \ FuzhouRockship \ Firmware update \ RockUSB Driver (2К, XP)».
6
Після установки необхідної для прошивки програми можна приступати безпосередньо до самого процесу оновлення. Запустіть файл Consummer з папки встановленої Firmware Update. Виберіть «Open» і вкажіть шлях до завантаженого файлу прошивки. Натисніть «Update».
7
Відобразивши відповідного повідомлення про закінчення прошивки можна від'єднувати плеєр від комп'ютера і включати його (обов'язково з підключеними навушниками). Після повного запуску знову вимкніть пристрій.
8
Відформатуйте плеєр за допомогою Windows. Для цього після підключення пристрою перейдіть в «Мій комп'ютер», клікніть на піктограмі знімного диска правою клавішею миші та натисніть «Форматувати».
Зверніть увагу
Самостійно оновлення прошивки проводиться тільки на власний страх і ризик. Будь-яке правильно встановлену оновлення покращує роботу плеєра, однак неправильні дії здатні пошкодити пристрій.