Як збільшити швидкість мотоцикла. Як можна збільшити швидкість на мотоциклах.

Збільшити швидкість мотоцикла можна без внесення змін у конструкцію, щоб уникнути проблем з реєстрацією та проходженням ТО. Крім того, існують декілька напрямків для збільшення потужності двигуна і швидкості мотоцикла.
Інструкція
1
На всіх мотоциклах з об'ємом двигуна 1000 куб.см і вище заводом-виробником вбудовується обмежувач швидкості, що не дозволяє двигуну набирати обертів при досягненні певної швидкості. Відключення цього обмежувача дасть відчутну надбавку максимальної швидкості: на спортбайках класу 1000 куб.см до 300 км/год, на класі понад 1000 куб.см до 340 км/год.
2
Зробити швидкісним будь мотоцикл реально і без збільшення потужності двигуна. Для цього необхідно зменшити передавальне число головної передачі, якщо цього дозволяє потужність двигуна. Іншими словами, треба встановити передню зірку розміром (і кількістю зубів) побільше і/або задню розміром поменше. Для мотоциклів зірки різних розмірів заводського якості можна придбати в магазинах мотозапчастин або на ринках. Щоб перевірити, чи дозволяє потужність мотоцикла зменшити передавальне число, слід досягти максимальної швидкості. Якщо на вищій передачі спрацьовує обмежувач оборотів двигуна, отже, є можливість збільшити швидкість, зменшуючи передавальне число. Необхідно врахувати, що зменшення передавального числа знизить динаміку мотоцикла. Зміна передавального числа не впливає на ресурс мотоцикла.
3
Всі інші методи збільшення швидкості мотоцикла нерозривно пов'язані зі збільшенням потужності двигуна. Сучасні мотоцикли добре налаштовані, тому підвищити потужність двигуна без зменшення його ресурсу складно. Наприклад, відключивши екологічні обмеження. У керуючій електроніці закладена програма досягнення мінімальних шкідливих складових у вихлопних газах. Для досягнення цього застосовується пізнє запалювання. Відключення цієї програми дає збільшення потужності й крутного моменту на перших трьох передачах. Мотоцикли класу 600 куб.см додають до 4 к.с., класу 1000 куб.см - до 15 к.с. Для цього використовуються спеціальні пристрої з вбудованим блоком відключення затримки запалювання і розширеним блоком відключення затримки запалювання.
4
Оптимізація програми блоку управління інжектором.Із-за неминучих допусків при виробництві деталей мотоциклів, два однакових випущених мотоцикла можуть відрізнятися в потужності до 5 к.с. Однак, програми управління інжектором встановлюються однакові. Оптимізація програми управління уприскуванням під конкретний мотоцикл за допомогою спеціалізованого пристрою не додає мотоциклу потужності, але виправляє нелінійність в тязі і провали в потужності.
Зверніть увагу
При зміні передавального числа головної передачі необхідно заново відкалібрувати спідометр.
Корисна порада
Крім зазначених процедур, існують різноманітні способи тюнінга двигуна для збільшення його потужності. Детально см.ссилкі