Як відредагувати html.

HTML (Hypertext Markup Language) - мова гіпертекстової розмітки. Саме він надає можливість бачити сторінки різних сайтів так, як ми їх бачимо. Все картинки, текст, кольори, посилання, різні кнопочки описуються мовою html. Файли з розширенням html відкриваються через інтернет - браузер, який, в свою чергу, інтерпретує її та видає сторінку. Сам мова являє собою команди - теги, укладені в трикутні дужки <>. Якщо трохи відредагувати ці теги в яку-небудь сторону, зовнішній вигляд сторінки відразу ж зміниться. Для зміни html-файлів існує безліч різних редакторів. Одним з найпопулярніших є «Notepad ++» - він дозволяє підсвічувати код, візуально відокремлюючи його від вмісту контента. Як же відредагувати html-файл?
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програми "Notepad ++" або "Блокнот".
Інструкція
1
Перш за все, потрібно відкрити html-файл для редагування. Для цього клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою». У списку луснете на «Notepad ++». Якщо потрібної програми не виявилося у списку, натисніть на «Вибрати програму» і знайдіть її.
2
Після вибору у вікні програми відкриється вміст html-файлу. Як правило, документ у форматі html має основні теги. І виглядає так: Тут заголовок сторінки Далі основний контент сторінки:
3
Можна міняти вміст сторінки і заголовок. Можна додати картинку або відео-файл. Можна оформити текст по своєму смаку. Наприклад: Я вмію редагувати htmlМи редагуємо html
4
Внесіть зміни в html-файл і обов'язково збережіть його.
5
Запустіть подвійним кліком миші або клавішею Enter файл з html. Він повинен відкритися в браузері, і ви тут же побачите результат роботи. Можна міняти вміст html-файлу і оновлювати сторінку клавішею F5 або натиснувши на відповідну кнопку браузера.
Корисна порада
Якщо у вас під рукою не виявилося редактора, і треба терміново підправити код, то можна скористатися стандартним «Блокнот» операційної системи Windows. В ньому не так комфортно працювати, але для невеликих завдань він цілком згодиться. Перед тим, як почати редагувати html-файл, рекомендується ознайомитися з базовими поняттями: що являє собою html-мову і які команди в ньому є.