Як встановити двері в туалеті.

Встановити двері в приміщенні - досить проста задача. Але тільки на перший погляд. Від правильної установки дверей залежить, чи буде вона виконувати свою функцію, тобто відкриватися і закриватися без проблем. Існує кілька видів дверей, і один з найпоширеніших варіантів - установка внутрішніх дверей в квартирі, наприклад, двері в туалет. Як же встановити двері своїми силами, уникнувши при цьому труднощів?
Вам знадобиться
  • Дверна коробка, дверне полотно, дверні петлі, дверна ручка з замком, ножівка по дереву, фрезер, стамеска, молоток, саморізи, шуруповерт, рулетка, дерев'яний брусок
Інструкція
1
Установка будь-яких дверей, в тому числі і двері в туалет, починається з розбирання старої дверної коробки. Для цього надпілов кожну бічну сторону колишньої коробки і обережно вийміть її з дверного отвору. Дверні коробки старого зразка таким способом знімаються без особливих клопотів, а от з сучасною коробкою, посадженої на монтажну піну, доведеться повозитися довше.
2
Приступайте до наступного етапу робіт - встановлення дверних петель. Від верхньої і нижньої частин двері відміряйте по 20 см. Прикладіть до розмічених місцях петлі і акуратно обведіть їх олівцем по контуру. За допомогою стамески зробіть в двері поглиблення під петлі. За допомогою саморізів прикрутите петлі до дверей, вставивши їх у зроблені поглиблення.
3
Встановіть на двері замок. Для цього відміряйте від нижньої частини дверей 100 см - це буде місце для установки дверної ручки. Врахуйте, що замок на двері в туалет повинен мати можливість замикатися зсередини. Замок прикладіть до торця дверей і обведіть олівцем. За допомогою фрезера або стамески вийміть з дверного полотна внутрішню частину. Для ручки двері висвердлите отвір по заздалегідь зробленій розмітці. Вставте в вийшла виїмку замок і закріпіть його за допомогою саморізів. Закріпіть ручку, вставивши її в отвір.
4
Бруски, з яких складається коробка, слід регулювати за розмірами дверного отвору. Розміри врізаних в двері петель перенесіть на коробку. Враховуйте, що знизу двері не повинні доходити до підлоги приблизно на 1 см. Після підгонки розмірів відріжте коробку по висоті і врежьте петлі, щоб у підсумку двері відкривалися назовні.
5
Зберіть повністю дверну коробку нових дверей. Для цього з'єднайте бруски у вигляді літери «П» і скріпіть бруски між собою саморізами (по два самореза для кожного з'єднання). Встановіть дверну коробку в проріз, використовуючи дерев'яні клини. В місцях, де кріпляться петлі, зміцните коробку, прикрутивши її двома саморізами.
6
Перевірте, наскільки легко відкривається і закривається двері, працює за замикає пристрій. При необхідності відрегулюйте положення коробки за допомогою додаткових клинів. Переконавшись в тому, що двері встановлена правильно, по всьому периметру двері заповніть стики між дверною коробкою і отвором монтажною піною. Після цього прикріпіть наличники. Двері встановлена.