Як приймати ведмежий жир. ведмежий жир капсули.

Ведмежий жир цінується у всьому світі. Його приймають при різних захворюваннях у вигляді капсул, в рідкій формі, а також у складі препаратів для лікування зв'язок, суглобів, бронхолегеневих захворювань. У ведмежому жирі присутні всі вітаміни групи В, мікро і макроелементи, гепатамін, цитаміни, бронхоломін, жирні кислоти та інші компоненти, які надають лікувальний і профілактичний ефект. Всі природні речовини знаходяться в легко засвоюваній формі, проникають в усі клітини організму і здатні природним чином регулювати їх роботу.
Вам знадобиться
  • - ведмежий жир у флаконах, капсулах або в складі мазі;
  • - чайна, їдальня або десертна ложка;
  • - мед;
  • - гаряче молоко ;
  • - стерильна марлева серветка;
  • - бинт.
Інструкція
1
Для лікування і профілактики простудних захворювань, при бронхіті, пневмонії, туберкульозі, астмі приймайте по 1 столовій ложці ведмежого жиру за одну годину до їжі. Дітям від 5 років слід давати по 1 десертній ложці, від 2 до 5 років по одній чайній. Дітям до двох років прийом всередину ведмежого жиру протипоказаний.
2
Для внутрішнього прийому можете додавати вказану кількість жиру в гаряче молоко. Щоб поліпшити смак напою, додайте в молоко 2 чайних ложки меду. Якщо смак препарату здається неприємним, відразу після прийому з'їдайте столову ложку меду.
3
Для зручності застосування ведмежий жир випускається в капсулах. Дозування може бути різною, тому перед прийомом уважно ознайомтеся з інструкцією від виробника.
4
Крім внутрішнього прийому використовуйте жир як зігріваючого засобу. Для цього натріть груди і спину тонким шаром жиру, втирайте до повного всмоктування, надіньте вовняну кофту і сховайтеся ковдрою. Краще це зробити на ніч. Простудні захворювання, бронхіти, ГРЗ, ГРВІ, можна вилікувати за кілька днів. Для дітей до двох років також можна використовувати даний рецепт.
5
При онкологічних захворюваннях, під час або після курсу хіміотерапії використовуйте ведмежий жир для захисту печінки і шлунка від хімічного впливу. Особам, які беруть велику кількість ліків, необхідно додатково пити ведмежий жир в капсулах або в рідкому вигляді. Це дозволить як захистити печінку і шлунково-кишковий тракт від шкідливого впливу, так і підвищити захисні сили організму і підняти імунітет.
6
Для зовнішнього застосування, крім описаного вище способу, можна використовувати ведмежий жир для загоєння ран, виразок, опіків, варикозних виразок. Для застосування обробіть рану антисептичним розчином, нанесіть жир на стерильну марлеву серветку, прикладіть до рани, закрийте целофаном, забинтуйте або надіньте еластичний бинт.
7
Для лікування зв'язок, суглобів, забитих місць, використовуйте мазі з ведмежим жиром, наприклад, сустамед. Також можна використовувати жир в чистому вигляді.
8
Протипоказань для прийому препаратів на основі ведмежого жиру не виявлено.
У всі часи жир звірів, що впадають у зимову сплячку, особливо цінувався в медицині. Ведмежий жир досить ефективний при лікуванні багатьох захворюваннях. Його виняткові цілющі властивості пояснюються високою концентрацією біологічно активних компонентів. Так як же застосовувати ведмежий жир ?
Інструкція
1
Ведмежий жир містить цілий комплекс кислот, вітамінів, білків, мінеральних речовин, які до того ж легко засвоюються організмом людини. Жир застосовують як при важких захворюваннях легенів (туберкульоз, бронхіт, пневмонія, початкова стадія раку), так і для досягнення швидкого одужання при звичайних застудах. Для лікування застуди приймайте жир всередину 3 рази на день за годину до їжі. Дітям достатньо по 1 чайній ложці, а дорослим - по 1 столовій ложці жир а.
2
При туберкульозі, пневмонії, бронхіті потрібно курс лікування. Протягом місяця 3 рази на день вживайте по 1-3 столових ложки розплавленого жир а (він легко плавиться при кімнатній температурі). Потім зробіть перерву на 2-4 тижні. Повторіть курс ще 1-2 рази (до повного одужання).
3
Ведмежий жир застосовують при коліті, гастриті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки. У цьому випадку його слід застосовувати так само, як і при лікуванні застуди.
4
При всіляких пошкодженнях шкіри (укусах, пролежнях, опіках, вогнепальних пораненнях, обмороженнях) жир наносять тонким шаром на область ураження (при опіку не бинтувати, щоб ще більше не травмувати хворе місце).
5
Ведмежий жир дає хороший ефект при лікуванні суглобових захворювань (артрит, радикуліт, ревматизм, остеохондроз). Хворі суглоби просто натирають розплавленим жир ом або накладають на хворе місце компрес. Особливо ефективним є застосування жир а після лазні або гарячої ванни, коли компрес накладається на розігрітий суглоб.
6
Хороший ефект дає застосування ведмежого жир а для лікування і швидкого пом'якшення гортані і голосових зв'язок. У даному випадку застосовувати його можна тільки в теплому вигляді по 1-2 столових ложки залежно від ваги хворого (до 100 кг - 1 ложка, вище 100 - 2 ст. Л.).
7
Ведмежий жир успішно використовується в косметології. Косметичні препарати, до складу яких входить дана речовина, дають вражаючі результати за короткі строки застосування. Дуже ефективні косметичні маски з ведмежого жир а, які особливо рекомендуються в період поганих погодних умов.