Як видалити масляну фарбу зі стін. видалення масляної фарби зі стін.

Масляна фарба використовується для декоративного покриття будь-яких поверхонь. З часом її потрібно оновлювати. Щоб нанести на стіни новий шар фарби, необхідно видалити все старе покриття. Для видалення можна використовувати кілька способів, але жоден з них не є дуже легким, тому доведеться затратити чимало часу і сил.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - дрантя;
  • - хімічна смивка;
  • - будівельний фен;
  • - шліфувальна машинка;
  • - наждачний папір;
  • - паяльна лампа.
Інструкція
1
Видалити фарбу можна за допомогою спеціальної хімічної змивки. Для використання складу надіньте респіратор, окуляри, рукавички, відкрийте всі вікна та двері. Нанесіть хімікат на стіни, почекайте вказаний на упаковці час і видаліть фарбу за допомогою дрантя. Іноді з першого разу прибрати всю фарбу не вдається. Тому при незадовільних результатах нанесіть змивку ще раз.
2
Для видалення масляної фарби можна скористатися шпателем. Для цього візьміть кілька гострих шпателей різного розміру. Якщо вся фарба вспученная, видаляйте її найбільшим інструментом. Якщо фарба міцно тримається на поверхні стіни, її легше зішкребти з допомогою самого маленького шпателя. Для зручності застосування шпатель закріпіть на довгий держак.
3
Ще один спосіб видалення масляної фарби - це використання будівельного фена. Включіть фен, нагрійте невелику ділянку фарби і відразу ж видалите її шпателем. Таким чином здійснюється зняття фарби з поверхні всієї стіни. Найбільш зручний спосіб, коли одна людина працює феном, а другий одразу ж видаляє фарбу шпателем. Бо якщо її нагріти, а видаляти трохи пізніше, то вона просто буде знову прилипати до поверхні.
4
Також видалити масляну фарбу можна за допомогою шліфувальної машини. На вал надіньте велику наждачний папір і пройдіться по всій стіні. Віддаляючись фарби можна використовувати більш дрібну наждачний папір. Спосіб не дуже легкий і запорошений, але дуже ефективний і не пошкоджує штукатурку.
5
Використовувати паяльну лампу, щоб нагріти фарбу, дуже небезпечно через імовірність виникнення пожежі. Тому краще скористайтеся класичними способами, зазначеними вище. Не дуже швидко, зате надійно, ефективно і безпечно. Використовувати паяльну лампу можна лише на залізних стінах в місцях, де немає дерев'яних поверхонь, наприклад в гаражі.