Як загартовуватися в душі.

Загартовування сприяє підвищенню імунітету, нормалізації ваги, тиску, загальному хорошому самопочуттю і зовнішньому вигляду. Люди, що приймають фізіотерапевтичні процедури по загартовуванню організму, не схильні до простудних захворювань, завжди мають гарний настрій і величезний потенціал енергії. Все це відбувається від того, що холодні процедури проявляють екстремальний вплив на весь організм в цілому і сприяють активізації всіх органів і їх внутрішнього потенціалу.
Вам знадобиться
  • - термометр для води.
Інструкція
1
Найбільш доступний та зручний вид загартовування - це прийом контрастного душу. Почніть приймати контрастний душ в літній час, коли все епідемії грипу, ГРЗ і ГРВІ перебувають у фазі спокою і організм вже встиг оговтатися від перенесених весняних епідемій.
2
Найбільш оптимальним і безпечним варіантом вважається систематичність процедур не менше двох разів щодня. Температуру холодної води можна опускати поступово, на 2 градуси щотижня.
3
Для загартовування спочатку включайте теплу воду, потім воду з температурою 23 градуси. Це початковий варіант. Під прохолодною водою стійте не більше 40 секунд. Потім знову приймайте теплий душ з температурою 40-45 градусів і знову - прохолодний. Для виміру температури купите градусник для води.
4
Другий варіант загартовування. Спочатку включаєте гарячу воду. Стійте під нею доти, поки не стане жарко, потім включаєте на кілька секунд холодну воду, перші дні можна робити прохолодну. І так чергуєте спочатку 4-5 разів, потім, у міру звикання, щодня 2 рази, вранці і ввечері. Процедуру повторюйте по 10-15 разів.
5
Другий варіант більш екстремальний, але діє швидше, ефективніше і не менш безпечний, ніж поступове загартовування. На організм діють дуже контрастні температури, це приводить в тонус всю сердечнососудистую, імунну систему. З тіла виходять шлаки і токсини, шкіра стає пружною, настрій бадьорим і оптимістичним.
6
Будь-який вид загартовування, контрастних водних процедур, неприпустимий при тромбофлебіті, порушенні серцевої діяльності, онкологічних захворюваннях, астмі, бронхіті з астматичним компонентом, після недавно перенесених важких простудних захворювань, операцій, переливання крові, при вагітності, в період лактації. Якщо є якісь хронічні захворювання, перед тим, як починати загартовування, порадьтеся з лікарем.