Як підключити принтер до мережі. підключення принтера в мережу.

Якщо ви працюєте в офісі або вам знадобилося підключення до принтера з різних комп'ютерів одночасно, то питання про підключення мережевого принтера зараз для вас актуальне, як ніколи раніше. При підключенні принтера до мережі ви значно полегшите собі роботу, тому як постійне перемикання usb-кабеля принтера приводить до марнотратне відношенню до часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер, з'єднувальні кабелі.
Інструкція
1
Натисніть меню «Пуск» - «Принтери і факси». Також вікно до встановлених принтерами можна викликати в такий спосіб: меню «Пуск» - «Панель управління» - «Принтери і факси». У вікні, виберіть «Установка принтера».
2
У вікні, виберіть «Установка принтера».
3
В «Майстрі установки принтерів» натисніть «Далі».
4
У новому вікні натисніть «Мережевий принтер або принтер, підключений до іншого комп'ютера», потім кнопка "Далі".
5
Виберіть пункт "Підключитися до принтера або виконати огляд принтерів». Якщо відоме ім'я принтера, то введіть рядок адреси мережевого принтера, наприклад, «\\ base \ elephant». Натисніть «Далі».
6
Якщо ім'я принтера невідомо, то рядок з ім'ям принтера залиште порожню і натисніть "Далі".
7
У новому вікні з'явиться список всіх доступних принтерів у вашій мережі. Виберіть необхідний принтер і натисніть "Далі".
8
Після цього з'явиться вікно із запитом встановити цей принтер за замовчуванням. Якщо ви друкуєте переважно на мережевому принтері, то виберіть «Так». Інакше натисніть «Ні» - а потім натисніть «Далі».
9
В останньому вікні натисніть кнопку «Готово». Тепер мережевий принтер готовий до роботи.
Зверніть увагу
Якщо операційна система не виявила шуканий принтер, то, швидше за все, принтер знеструмлений. Увімкніть його в мережу і спробуйте заново підключити його до мережі.
Корисна порада
При підключення принтера до мережі бажано зробити його принтером за замовчуванням. Це дозволить вам швидко друкувати необхідний матеріал, тому як ви втрачаєте час на вибір принтера.