Як підключити дисковод до ноутбука. Як підключити дисковод від ноутбука до пк.

Бувають випадки, коли оптичний привід ноутбука виходить з ладу. На гарантійний ремонт або заміну може піти деякий час, а на ноутбуці потрібно в терміновому порядку відкрити диск. Звичайно, можна піти до друзів, зробити віртуальний образ диска, скопіювати його на флешку, скачати програму для монтування віртуальних образів і з її допомогою відкрити диск. Але можна поступити і по-іншому. Взяти дисковод з домашнього комп'ютера і тимчасово підключити його до ноутбуку. Другий спосіб буде набагато швидше і зручніше.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, дисковод з USB-інтерфейсом або з інтерфейсом SATA, перехідник USB-IDE/SATA
Інструкція
1
Спосіб підключення дисковода до ноутбука залежить від інтерфейсу вашого приводу. Якщо у вас є дисковод з USB-інтерфейсом, підключіть його до будь USB-порту і включіть ноутбук. Дочекайтеся, поки система виявить новий підключене устаткування і встановить драйвера. Після появи віконця «Пристрій підключено і готове до роботи» зайдіть в «Мій комп'ютер». Значок підключеного дисковода буде там. Тепер їм можна користуватися.
2
Якщо у вас дисковод з інтерфейсом SATA, для підключення його до ноутбука доведеться придбавати спеціальний перехідник USB-IDE/SATA. До того ж через цей перехідник можна підключати не тільки оптичні приводи, але також жорсткі диски та інше обладнання, що підтримує ці інтерфейси.
3
Підключіть USB-IDE/SATA адаптер до USB-порту на вашому ноутбуці. Тепер підключіть ваш оптичний привід до USB-IDE/SATA адаптера. У комплекті з такими адаптерами йдуть додаткові блоки живлення. Підключіть дисковод до адаптера живлення, а адаптер включите в електромережу.
4
Увімкніть ноутбук. Зачекайте, поки запуститься операційна система. Повинен спрацювати майстер підключення та налаштування нового обладнання, як і у випадку з USB-дисководом. Далі порядок дій такий же.
5
Якщо пристрій не був системою виявлено автоматично, натисніть по значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою мишки і виберіть «Властивості». Далі виберіть вкладку «Диспетчер пристроїв». З'явиться список устаткування. За самому верхньому рядку натисніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Оновити конфігурацію устаткування.
6
Якщо в списку з'явиться «Неопізнане пристрій», натисніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Оновити драйвера». В наступному вікні виберіть «Автоматичний пошук драйверів». Якщо у вас є підключення до інтернету, можете встановити галочку навпроти рядка «Використовувати інтернет».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RHtsVsBq_Qc