Як оцінити роботу свого відділу.

Для того щоб правильно і якісно оцінити роботу свого відділу не потрібно бути генієм і розбиратися в тонкій психології трудящих. Досить поглянути на план ... Або є ще щось? Почнемо по порядку.
Інструкція
1
По-перше, затверджений керівництвом план не завжди є коректним, найчастіше занадто завищеними. Потрібно постаратися реально подивитися на можливості, якщо ви працюєте в продажах, вивчіть ринок сусідніх міст, дізнайтеся, скільки їм вдається продати при їх чисельності населення. Ви повинні зрозуміти, скільки відсотків плану ви повинні виконувати обов'язково.
2
По-друге, виділіть ті області, в яких повинні розбиратися співробітники. Виберіть час, проведіть тренінг, приділіть увагу питанням, які будуть вам задавати співробітники, і потім проведіть тест. Відсоток правильних відповідей співробітників дасть вам відсоток працездатності вашого відділу.
3
По-третє, відділ можна оцінити по параметру згуртованості колективу. Якщо відділ нагадує байку про рака, лебедя і щуку, то краще міняти кадри. Колектив повинен бути єдиним цілим, йти в одному напрямку. Тим більше неприпустимі конфлікти. Приберіть одного призвідника суперечок, і ви не дізнаєтеся ваш відділ.
4
По-четверте, зверніть увагу на звички, які поширені у відділі. Скільки разів відбувається чаювання, де воно відбувається, скільки разів проводяться перекушування, яка кількість співробітників курить, скільки разів на день, скільки це забирає робочого часу. Подивіться, не полінуйтеся, хто з працівників знаходиться в соціальних мережах під час роботи. Оцініть всі ці параметри, і прикиньте, який відсоток часу зникає з робочого дня. Це також покаже ефективність роботи відділу.
5
По-п'яте, зверніть увагу, як у відділі відзначаються свята. Це можуть бути дні народження співробітників, дати виходу у відпустку, святкові дні за календарем. Прослідкуйте, адже якщо свято у відділі починається в обід, а це часто буває, то решта дня вже не буде продуктивною. Поговоріть з співробітниками, обговоріть цей момент. Перенесіть святкування на вечір.