Як домогтися того, щоб людина добре працював. Як проводити аналіз цін конкурентів.

Щоб співробітник добре працював, потрібно використовувати різні системи мотивації. Вони можуть бути матеріальні і нематеріальні. Який саме спосіб принесе найбільший результат, залежить від характеру самого співробітника. Іноді достатньо придивитися до людині , щоб зрозуміти його систему мотивації. Але найчастіше необхідно використовувати різні способи, щоб виявити найкращий.
Інструкція
1
Щоб співробітник почав добре працювати, спробуйте спочатку матеріальну систему мотивації. Затвердіть премії за перевиконання плану або поліпшення якості роботи. Одночасно з преміями введіть систему штрафів. З'ясуйте, який саме обсяг роботи співробітник може виконувати щодня (щотижня або щомісяця). За менші результати штрафуйте, якщо не було ніяких перешкод для роботи.
2
Спробуйте хвалити і лаяти співробітника. Перший місяць регулярно вказуйте йому на його недоліки, говорите, що потрібно працювати результативніше. Наступний місяць, навпаки, тільки хвалите. Порівняйте результати цих місяців. Таким чином виявите, що краще мотивує співробітника. Надалі говорите тільки те, що приносить результати.
3
Проведіть експеримент. Один місяць давайте співробітнику якомога більше нової роботи. Тобто такою, якою він раніше не виконував. Деяких людей стимулює новизна в справах. Якщо ви працюєте саме з такою людиною, періодично давайте йому нестандартні доручення.
4
Спробуйте менше контролювати співробітника. Якщо за підсумками місяця це принесе результати, значить, співробітника мотивує самостійне прийняття рішень. Давайте йому якомога більше свободи в діях.
5
Деякі співробітники, навпаки, прагнуть тільки виконувати чужі доручення. Якщо ви працюєте з таким чоловіком, намагайтеся якомога частіше його контролювати. Ставте йому питання, регулярно питайте звіти.
6
Призначте співробітника керівником, нехай і невеликого колективу. У деяких людей влада - найбільш значимий мотиватор. Для деяких велику роль грає кар'єрний ріст. Пообіцяйте людині підвищення на посаді і перевірте, чи не змінився обсяг виконаної ним роботи.
7
Спробуйте створити співробітникові душевні, домашні відносини в колективі. Багато хто починає працювати краще, коли йому комфортно на роботі.
8
Якщо жоден із способів не приніс результату, значить, це співробітник з власною мотивацією. Не виконуйте жодних додаткових дій для поліпшення його роботи. Ви все одно не зміните обсяг виконаних ним справ. І зовсім рідко зустрічаються люди, які абсолютно не хочуть працювати. З ними система мотивації теж не дійсна.
Зверніть увагу
Перш ніж пробувати різні методи мотивації, поспілкуйтеся із співробітником. Можливо, після розмови ви і так зрозумієте, чим краще його зацікавити.
Корисна порада
Спробуйте всі способи мотивації співробітника, перш ніж зупинитися на якомусь одному.