Як перевести кіловат години в кіловати.

При вимірах або розрахунках фізичних величин використовуються відповідні одиниці виміру. Щоб не помилитися, при вирішенні завдань або в практичних обчисленнях всі значення зазвичай приводять в єдину систему вимірювань. Коли потрібно перевести вати в кіловати або годинник в хвилини, то питань зазвичай не виникає. Але коли потрібно перевести кіловат години в кіловати, необхідна додаткова інформація.
Вам знадобиться
  • калькулятор.
Інструкція
1
Якщо потрібно перевести в кіловати показання електролічильника, які, як відомо, вимірюються в кіловат-годинах, швидше за все, нічого перекладати не доведеться. Просто перепишіть цифри з табло лічильника. Справа в тому, що в побуті кіловат-години дуже часто називають просто кіловатами. Не намагайтеся пояснити літнім людям, що вони помиляються. Просто поставтеся до побутових кіловат як до скороченого найменуванню кіловат-годин.
2
На практиці переводити кіловат години в кіловати доводиться в тих випадках, коли потрібно заміряти потужність електроприладу, а необхідних вимірювальних приладів немає. Щоб дізнатися споживану потужність електричного приладу, запишіть показання електролічильника. Потім відключіть всі електроприлади, в тому числі і холодильник. Підключіть до електромережі тестоване пристрій і увімкніть його. Засічіть час включення і через годину вимкніть електроприлад (включіть холодильник). Запишіть нові свідчення електролічильника та відніміть від них колишні свідчення. Отримана різниця буде одночасно кількістю кіловат годин (кількістю електроенергії, спожитої приладом) і числом кіловат - потужністю пристрої (в кіловатах).
3
Якщо в кіловати потрібно кіловат годинник не за годину, а за довільний відрізок часу, скористайтеся наступною формулою: ККВ = Кквч/Кч, де ККВ - кількість кіловат, Кквч - кількість кіловат-годин, Кч - кількість годин (час , протягом якого вироблялися вимірювання).
4
Нехай, наприклад, необхідно визначити середню потужність всіх електроприладів у квартирі протягом доби. Для цього просто запишіть показання лічильника і час, в який ці свідчення знімалися. Потім рівно через добу знову зніміть показання електролічильника. Різниця цих показань буде дорівнювати кількості кіловат-годин. Для того щоб перевести ці кіловат години в кіловати, розділіть це число на 24 (кількість годин у добі) і отримаєте середньодобову потужність енергоспоживання.