Як зберігати ріпчасту цибулю. Як підготувати цибулю для зберігання.

Ріпчасту лук відноситься до багаторічних трав'янистих рослин. За допомогою селекції виведено багато сортів цієї рослини, які можна вирощувати все літо. Лук використовується в кулінарії, широку популярність придбав в медицині та області косметології. Його можна вживати не тільки в свіжому вигляді, але і заготовлювати про запас.
Інструкція
1
Ріпчасту цибулю, призначений для зберігання, обов'язково переберіть, добре підсушіть, складіть в дерев'яні ящики і розмістіть в сухому прохолодному темному місці.
2
Можете розсипати цибулини на дерев'яній або пластиковій полиці, навіть на підлозі, попередньо постеливши на нього газету, шаром 30-40 сантиметрів. Покрийте його зверху сухий лушпинням.
3
Для щоденного вживання можете сплести цибулю в коси і повісити на стіну в кухні. У кімнатних умовах найкраще зберігається цибуля-севок. Взагалі, чим він гостріше, тим довше зберігається.
4
Оптимальна температура для довгого зберігання ріпчастої цибулі - близько 0 градусів. Вимірюйте відносну вологість, в добре провітрюваному приміщенні вона не повинна перевищувати 50-65%.
5
Чи не дозрів або невеликий ріпчасту цибулю можете засолити. Для цього очистіть його від лушпиння, промийте в холодній воді, покладіть в скляну стерилізовану банку або будь-яку неметалеву каструлю, додайте 10-15 горошин запашного чорного перцю, 3-4 штуки лаврового листа і залийте 10% -ним розсолом (на 10 частин води 1 частина солі). На 1 кілограм цибулі необхідно взяти 2 літри розсолу.
6
Посуд накрийте дерев'яним кружком або звичайною тарілкою, зверху встановіть гніт і витримуйте при кімнатній температурі близько тижня. Зберігайте в сухому прохолодному місці.
7
Візьміть цибулини, розріжте їх на шматочки, краще гуртки, товщиною 4 сантиметри. Розберіть їх на колечка або пір'я і висушіть на ситі при температурі 50-60 градусів кілька годин в добре вентильованому місці. Зберігайте в щільно закритому посуді.
8
Добре висушений лук має білий або жовтуватий колір.
Зверніть увагу
Перед тим як зберігати цибулю, його потрібно висушити, ні в комі разі не мийте рослина під водою, інакше воно почне гнити і швидко прийде в непридатність.
Корисна порада
Лук, призначений для зберігання, перебирайте дуже ретельно, сміливо викидайте рослини з чорними крапками, вм'ятинами, м'які цибулини і пророслі.