Як зробити dvd.

Кожному любителю перегляду хороших фільмів в DVD-якості здасться дивним наступний факт: наприклад, ваш сусід не знає, що таке DVD-диск. Здавалося б, що такого не може бути. І цьому є логічне пояснення: про існування технології DVD-дисків знає навіть школяр. Але не кожен школяр знає, як створити такий диск, тим більше, записати такий диск.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - DVD-привід з функцією запису
  • - чистий DVD-диск, відеоматеріал
  • - програмне забезпечення Ulead DVD Movie Factory
Інструкція
1
Встановіть програму Ulead DVD Movie Factory. Запустіть програму, виберіть «Create Video DVD» - «DVD-Video or DVD + VR».
2
Перед вами з'явиться основне меню програми. В цьому вікні ми будемо виробляти основні дії. Натисніть на кнопку «Add Video Files».
3
До створення меню майбутнього DVD варто поставитися серйозно. Бажано, відеоряд розрізати на кілька частин. Вибираємо необхідні частини нашого майбутнього DVD і натискаємо «Відкрити».
4
Ви завантажили відеофайли. Якщо вони були заздалегідь розрізані на частини, або така операція не потрібна, то натисніть «Next». Інакше скористайтеся інструментом «ножиці».
5
Якщо з'явилася необхідність склеїти кілька відеофрагментів, виділіть їх, затискаючи клавішу «Shift». Потім натисніть кнопку «Join Video». Після склейки фрагментів натисніть «Next».
6
У наступному вікні вас чекає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому присутні наступні розділи: - Menu templates- стандартний набір заготовок, які визначає фон, меню, іконки і т.д.; - Motion menu - вид іконок. Іконка може бути статична, а може містити відеофрагмент.; - Background music - аудіозапис, яка буде програватися при запуску диска; - Customize- тут можна вибрати кількість ікон у вашому меню.
7
Виберемо 4 іконки. Перейдіть в меню «Customize» - виберіть стиль іконок. Натисніть «ОК».
8
Тепер у вас є можливість робити з іконками що завгодно. Подвійний клік по іконці дозволяє відредагувати її повністю. Також є можливість міняти іконки місцями. По завершенню редагування натисніть «Next».
9
Відкриється вікно з фінальною версією нашого меню. Тут можна подивитися весь функціонал майбутнього диску. Ви можете переглянути фільм, для оцінки нашої роботи. Наступним і останнім вікном буде вікно запису. Тут варто вибрати шлях збереження вашого DVD-диска (локальна папка або запис диска).