Як одягатися молодій людині. Які штани одягати під кросівки юнакам.

Виглядати цікаво і стильно сьогодні може будь-яка молода людина, адже модна індустрія пропонує досить рад та тенденцій щодо складання гардероба. Достатньо лише знати основні правила і застосувати трохи фантазії.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - модні журнали.
Інструкція
1
Складіть базовий гардероб, предмети якого будуть легко комбінуватися між собою і підходять на всі випадки життя. До нього мають увійти: класичні джинси з темно-синього деніму, сорочка пастельного відтінку, чорний шкіряний ремінь, бавовняний светр, мокасини, темні шкіряні лоафери, біла майка, піджак з натуральної тканини. До цих речей ви можете додавати різні аксесуари, наприклад, модні хустки і шарфи. Частіше переглядайте чоловічі модні журнали, в яких наочно показано, як базовий гардероб можна зробити цікавим і небанальним.
2
Молодому людині не варто носити класичні костюми, адже їх правильний підбір вимагає чималих часових і фінансових малюнків. Купуйте один для особливих випадків, підібравши до нього сорочку, класичні туфлі, краватка. Костюм повинен ідеально сидіти по фігурі, манжети сорочки - трохи виступати з-під рукавів піджака, а краватка повинна доходити до лінії ременя. Однак на світових подіумах нерідко можна побачити костюми сучасного формату, які цілком підійдуть і юнакові. Вузькі брюки, креативний піджак, тонкий краватку: варіювати стилістичні деталі можна за своїм смаком. Використовуйте замість краватки шовкову хустку або закатати рукава у піджака, надягнутого поверх яскравої майки - і ви вже будете виглядати нетривіально, але стильно і сучасно.
3
Уникайте грубих помилок в гардеробі. Занадто короткий краватку, сандалі зі шкарпетками, класичні туфлі зі спортивними штанами, надіта під класичний піджак сорочка з коротким рукавом - подібні речі просто неприпустимі для молодої людини. Багато юнаків, особливо любителі активного відпочинку, носять спортивний гардероб і в повсякденному житті. Це також неприйнятно, як і попередні помилки. Борцовки, кросівки, спортивні костюми доречні лише в на стадіоні та в спортзалі. Одягнутися зручно можна з використанням стилю casual, який підійде практично для будь-якої ситуації.
Зверніть увагу
В повсякденному стилі уникайте великої кількості прикрас. Ланцюжки, браслети і масивні кільця - ознака поганого смаку. В крайньому випадку виберіть щось одне.
Корисна порада
Не бійтеся експериментів. Пробуйте одяг яскравих відтінків, додавайте незвичайні аксесуари. Виділитися з безликої юрби можна цілком розумними способами.