Як позбутися від кучерявого волосся.

Жінки часто прагнуть змінити щось в собі і в своїй зовнішності. Якщо у вас прямі, гладкі волосся , вам деколи хочеться стати володаркою пишних кучерів. Якщо ж природа наділила жінку кучерявенькими локонами, їй часто хочеться зробити зачіску гладкою. Є кілька способів зробити прямими неслухняні кучері.
Інструкція
1
Випрямите кучеряве волосся в салоні. Салонні процедури випрямлення бувають двох типів: хімічне і термічне.
2
При хімічному випрямленні кучерів по волоссю розподіляється спеціальний склад, який розм'якшує оболонку волоса і розпрямляє його. Процедура шкодить волоссю, тому після неї не можна піддавати їх повторним хімічним впливами, навіть фарбуванню. У міру відростання волосся слід проводити коригування - в цьому випадку склад наноситься тільки на відросло коріння.
3
Термічне випрямлення не так сильно шкодить здоров'ю шевелюри. Процедура виконується за допомогою спеціальної електричної гребінця. Частоту зубців на гребінці підбирає майстер, орієнтуючись на структуру і ступінь ушкодження волосся. Буває легке, середнє і сильне термічне випрямлення. Вибір залежить від того, наскільки сильно в'ються волосся, а також від їх стану.
4
Випрямите неслухняні кучері в домашніх умовах за допомогою спеціальної розгладжує косметики для кучерявого волосся. У продажу є велика кількість розпрямляється шампунів, бальзамів і укладань для кучерявих і хвилястого волосся. Вони полегшують розчісування і тимчасово распрямляют неслухняні пасма. Мінус такого способу в тому, що при підвищеній вологості ваші кучері знову почнуть витися. Ефект таких укладань короткостроковий, особливо якщо ви не користуєтеся фіксуючим гелем або лаком.
5
Навчіться випрямляти волосся самостійно. За кілька тренувань ви зможете за десять хвилин з неслухняних кучерів зробити прямі гладкі пасма. Вимийте волосся розпрямляється шампунем, використовуйте пом'якшувальний бальзам-ополіскувач після миття. Підсушіть їх феном. Сухе волосся змастіть гелем для укладання, особливу увагу приділяючи прикореневій частині, якщо кучері в'ються від кореня. Накрутіть волосся на великі бігуді, починаючи з верхівки. Так ви розділите шевелюру на окремі пасма, готові до випрямленію.Снімайте по черзі бігуді, починаючи з потилиці. Звільнену прядку розпрямляйте за допомогою прасування для випрямлення волосся. Збризніть распрямленние волосся лаком або розітріть між долонь трохи фіксуючого гелю і розподіліть його по поверхні волосся. Зачіска готова.