Як збільшити розріз очей.

Кожна людина має свої особливі риси обличчя. Жінки часом бувають незадоволені тим, що дала їм природа. Так, деяких дам не влаштовує їх розріз очей. Деякі хитрості макіяжу здатні поправити справу.
Інструкція
1
Попрацюйте над бровами. Вискубайте їх так, щоб зовнішні куточки були трохи підняті. Також ретельно позбудьтеся всіх волосків в нижній частині брови і в міжбрівна просторі.
2
Постарайтеся залишити в своїй косметичці тіні світлих тонів, тому що темні тіні зменшують очі.
3
При макіяжі почніть з підводки очі. Верхню повіку підведіть вздовж лини вій, продляя підводку за зовнішній кут ока. Можна лінію підводки відвести трохи вгору. Намагайтеся зробити лінію тонкої і ведіть її максимально близько до вій.
4
На повіку нанесіть тіні. Користуйтеся перламутровими тінями пастельних відтінків, але постарайтеся вибирати ті, що не мають сильного блиску. Верхню повіку обробіть вибраними тінями, в простір під бровами і внутрішній куточок ока нанесіть білі тіні. Світло-коричневим обробіть верхню частину очниць. Можна також використовувати мідні відтінки і ті, що близькі до бежевому. Ретельно розтушуйте тіні. Постарайтеся робити це в напрямку зовнішнього кута ока.
5
Лінію внутрішнього століття підведіть білим олівцем.
6
Виділіть вії. Спочатку скористайтеся щипчиками для завивки вій і підкрутіть їх. Потім обробіть вії пудрою, використовуючи м'яку кисть, після чого нанесіть туш. Дочекайтеся висихання і нанесіть туш повторно. Туш краще вибирати подовжує й підкручує, але не використовувати насичено-чорну. Можна наклеїти накладні вії на все віко або наклеїти кілька окремих війок в область зовнішнього куточка ока.
7
Деякі візажисти рекомендують сильно фарбувати тільки вії на верхньому столітті. Нижні вії спробуйте обробити тушшю по мінімуму.
8
Можна спробувати такий прийом. Нанесіть на все віко пудру або тіні тілесного кольору. Чітко опрацюйте складку верхньої повіки темнішими тінями природного відтінку, добре розтушуйте тіні, щоб не було чітких переходів.
Очі є найпривабливішою і виразною частиною обличчя. Однак не всіх жінок природа наділяє красивими великими очима. Але всім відомо, що макіяж здатний творити чудеса, головне знати як його правильно наносити.
Інструкція
1
Щоб візуально збільшити розмір очей, необхідно пограти з тінями світлих відтінків. Для цього нанесіть на повіки тіні бежевого, кремового, світло-жовтого, сріблястого або білого кольору. Наносити тіні потрібно на верхню повіку і на підбрівну зону. Якщо очі широко розташовані, скористайтеся тінями того ж кольору, що й очі. На верхні повіки можна нанести невелику кількість перламутрових тіней, а на складку століття - більше темних тіней.
2
При накладанні туші на вії намагайтеся їх підкручувати. Так ви зробите очі більш відкритими і виразними. Туш необхідно наносити рівномірно, підкреслюючи як підставу вій, так і їх кінчики. Якщо природа вас не наділила густими і довгими віями, спробуйте скористатися накладними.
3
Приділіть увагу формі своїх брів. Брови, оформлені у вигляді високої дуги, здатні привернути увагу до очей і візуально їх збільшити.
4
Спробуйте скористатися білим олівцем для очей. Для цього проведіть їм по внутрішніх куточків верхнього і нижнього століття. Ви будете вражені результатом! Вузькі очі візуально можна збільшити, вималювати контури верхньої і нижньої повіки олівцем, трохи відступивши від війкового краю, а потім трохи розтушувавши лінії.