Як носити чоловічий хустку. Як носити чоловічі хустки на голові.

Хустка - це не тільки прекрасний захист від холоду, але і приголомшливий аксесуар. Сьогодні все більше і більше чоловіків доповнюють свій верхній одяг за допомогою хустки. Шийну хустку представникам сильної половини людства дозволяє виглядати елегантно і стильно.
Вам знадобиться
  • - Булавка для чоловічого хустки;
  • - шийну хустку.
Інструкція
1
Чоловіча шийну хустку - це відмінна альтернатива краватці. Строгого костюма він додасть вишуканість і елегантність, а повсякденному одязі - доглянутий вигляд. Шийну хустку відмінно виглядає з кардіганом або шкіряним піджаком. Ще у XVIII французи почали носити хустки на шиї. І донині вони зберігають свою актуальность.Аскот є класичний вузлом. Навчитися його зав'язувати не так вже й складно. Для початку вам необхідно розстебнути верхній гудзик на сорочці. Потім надіньте хустку на шию, кінці його схрестіть на грудях. Правий кінець протягніть через лівий, після цього виправите його зверху. Далі вирівняйте обидва кінці і заправте їх під сорочку.
2
Наступний спосіб зав'язування хустки зазвичай використовують на весіллях, але він підійде і для інших урочистих заходів. Оберніть хустку навколо шиї, потім кінці його перехрестите на грудях. Верхній кінець хустки просмикніть під нижнім, а далі витягніть його через знову утворену петлю. Таким спосіб звичайно зав'язували піонерські галстуки. Після цього ретельно розправте вузол. Кінці хустки перехрестите і зафіксуйте спеціальної шпилькою. Після цього заправте їх під жилет. Комір сорочки рекомендується трохи опустити.
3
Наступний спосіб називається класичний футляр. Оберніть хустку навколо шиї, причому один кінець повинен бути трохи довший іншого. Правий кінець хустки закладіть під лівий, потім обігніть його і ще раз закладіть. Після цього витягніть його через верх, а потім через утворену петлю. На завершення кінці хустки ретельно розгладьте, заколіть за допомогою шпильки і сховайте під жилет або сорочку.