Як налаштувати всі канали на супутниковій тарілці. Як знайти канали на супутниковій тарілці пошук не допомагає.

Як приємно після важкого трудового дня і ситного обіду (ну або вечері) провести кілька годин на дивані. Щоб робити це можна було, не нудьгуючи, вам на допомогу завжди доведеться телевізор. Звичайно, чим більше каналів ви зможете налаштувати, тим більший вибір новинних і розважальних програм ви отримаєте. І тут лідером є супутникове телебачення.
Інструкція
1
Уявімо собі ситуацію: ви придбали супутникове телебачення, але налаштувати його не можете. Що вже говорити про якість прийнятого сигналу, яке залежить навіть від невеликих неточностей в налаштуванні телеканалів. Для того щоб зробити все правильно, можна прочитати товсту інструкцію, яка йде в одному комплекті із супутниковою системою або взяти на озброєння декілька порад.
2
Для того щоб налаштувати всі канали на супутниковій тарілці, необхідно всього кілька предметів: пульт дистанційного керування і ресивер.
3
Отже, послідовність дій наступна: підключіть ресивер до супутниковій тарілці і до телевізора, натисніть кнопку «Включити».
4
Зайдіть в меню ресивера і знайдіть пункт, пов'язаний з пошуком каналів (він також може називатися «Інсталяція»).
5
Тепер вам запропонують вибрати з двох режимів пошуку: «Manual» і «Auto» (ручний та автоматичний, відповідно). Якщо вам нема чим зайнятися, можна зупинитися на першому варіанті, однак це може затягнутися на довгі години. Так що краще всього вибрати автоматичний режим, а потім внести корективи в розташування програм за допомогою ручного управління. Після натискання відповідної кнопки на ресивер почне надходити інформація про канали, яку він запам'ятовує автономно.
6
Тепер залишилося лише переглянути наявні канали: видалити повторюють, налаштувати ті, які були записані в пам'ять з перешкодами і т.д.
7
Звернемо вашу увагу на те, що деякі ресивери можуть мати ще й третій режим, який називається «Blind Search». В цьому випадку варто зупинитися саме на ньому, т.к. він не тільки автоматично знаходить всі канали, але і сканує всі діапазони частот, вибираючи кращий. Єдине «але» - вам знадобиться трохи більше часу на остаточну настройку.
8
Також варто пам'ятати, що в автоматичному режимі ресивер може знайти не всі канали.
9
Так що на дозвіллі можна посидіти і спробувати знайти ті, яких ще немає у вашому списку.
Якщо встановили супутникове обладнання, то тепер залишається налаштувати його так, щоб всі заявлені в паспорті канали можна було дивитися у відмінній якості. Про те, як це зробити, детально сказано в інструкції. Якщо її немає, скористайтеся наступним методом.
Інструкція
1
Все канали є в настройках ресивера. Просто ресивер як б не «бачить» їх. Як і телевізор, цей агрегат налаштовувати краще вручну. Тому натискаємо на пульті управління кнопку «Меню».
2
У меню, знаходимо пунктик "Налаштування". Можливо, цей напис звучить і якось інакше.
3
Тут буде потрібно ввести ПІН-код, швидше за все - це просто чотири нуля. Вводимо його.
4
З'являється напис. Ймовірно, це буде напис «Ручне регулювання». Тут вводимо частоту, поляризацію, символьну швидкість і код корекції. Всі ці дані можна знайти в інтернеті, якщо інструкції все ж немає.
5
Йдемо по меню далі. Тут буде пункт «Додатково». Його на екрані не видно, він, швидше за все, знаходиться в самому низу. Там, де напис «Пропуск кодованих», слід натиснути «Так».
6
Тут можна вже і закрити пункт «Додатково» і натиснути «Почати пошук». І тоді ви знайдете відсутні канали .
Корисна порада
Якщо слідувати інструкції, продаваної разом з апаратурою, то ніяких проблем не виникне. Крім того, програмне забезпечення до деяких ресіверам можна знайти в інтернеті. Завантаживши його, ви можете знайти всі телеканали в автоматичному режимі.