Як відремонтувати під'їзд.

Кожен з нас хоче жити в красивому місці, щоб його оточували милі штучки і чистота. Однак перед тим як увійти в квартиру, необхідно піднятися по сходах. В більшості випадків це справжні муки, т.к. під'їзд за багато року перетворився в щось жахливе: темне приміщення з облупленою фарбою, що гниють ступенями і жахливим запахом. Необхідно якось виправляти ситуацію ...
Інструкція
1
Якщо ви вирішили затіяти ремонт в під'їзді, варто обійти всіх мешканців і дізнатися їх ставлення до цього. Можливо, ви знайдете багатьох помічників, які з радістю візьмуться за цю роботу. Разом ви впораєтеся і краще, і швидше. Та й сам процес допоможе зблизити живуть в одному будинку людей.
2
Для початку зверніться в ЖЕК. У Російському законодавстві (176 стаття Житлового кодексу) сказано, що дана організація зобов'язана проводити ремонт будинків. Якщо в цьому вам було відмовлено, то за вами залишається право провести ремонт самостійно, після чого вся вартість будівельних матеріалів та інші витрати повинна бути оплачена ЖЕКом (можливо, ця сума буде вирахувана з щомісячною квартирної плати). На жаль, в більшості випадків відстоювати це право доводиться через суд. Так що, починаючи ремонт під'їзду, заведіть собі правило: все чеки і квитанції складати в спеціальну коробочку. Бажано додати туди фотографії під'їзду в його первісному стані.
3
Тепер можна приступати до ремонту. На самому початку вам належить нелегка задача - необхідно вимити під'їзд, щоб хоч трохи позбутися від скопилася пилу і бруду. Це потрібно для того щоб фарба на стіни наносилася краще. Тепер продумайте колір стін, можливо, ви зустріти багато розбіжностей з цього приводу. У будь-якому випадку, краще зупинитися на теплих відтінках, які подарують трохи світла вашого під'їзду. Після того як всі необхідні питання улагоджені, а будматеріали куплені, розділіть між мешканцями обов'язки.
4
Першими починають працювати ті, хто буде білити стелю. Необхідно робити це акуратно і швидко, щоб фарба встигла висохнути до наступного етапу. Не забувайте сходи, які знизу також повинні бути пофарбовані. Після цього настає черга малярів. У більшості випадків фарба лягає на стіни дуже добре, так що ви отримаєте навіть деяке задоволення від процесу. Ще б - свій дім облагороджуєте!
5
Коли все висохне, варто подумати про нові поштових ящиках. Напевно, у більшості з них зламаний замок або вигнута дверцята. На вікна можна повісити фіранки, цим ви створите більш затишну атмосферу. Не варто купувати щось нове. Напевно, у більшості з вас вдома все антресолі забиті непотрібним мотлохом.
6
І ще одне - після того як ваш під'їзд перетворився, настійно рекомендуємо встановити домофон. Це виллється мешканцям у копієчку, але зможе хоч трохи захистити ваш труд.