Як відкрити магазин канцелярських товарів.

Відкриття магазина канцелярських товарів можна назвати одним з найбільш цікавих і перспективних видів власного бізнесу. Оскільки дана продукція швидко витрачається, постійні покупці забезпечать стабільний товарообіг. А велика кількість виробників дозволять сформувати різноманітний і цікавий асортимент.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - маркетингове дослідження.
Інструкція
1
Зареєструвавши власну компанію, знайдіть відповідне приміщення. Ринок канцелярських товарів сьогодні характеризується великим асортиментом і великою різноманітністю в кожній товарній категорії. Тому розмір приміщення залежить тільки від вашого стартового капіталу: навіть якщо воно велике, ви завжди зможете заповнити його різної продукціей.Желательно зробити стелажі з відритим доступом, оскільки клієнти воліють розглядати товар, чіпати його руками і тільки після цього приймати рішення про покупку. Однак при цьому враховуйте, що частина продукції буде неминуче бруднитися і ламатися. Закладайте в витрати певний відсоток браку.
2
Проведіть маркетингове дослідження і визначте свою цільову аудиторію. Орієнтуйте на місце розташування магазину. Наприклад, відділ канцтоварів поблизу технічного вузу повинен мати в своєму асортименті ватман, тубуси, креслярські інструменти, міліметровий папір. Якщо ж розташування не має явної орієнтованості на певну групу покупців, розбийте асортимент на чіткі категорії: дитячі товари, шкільна та студентська канцелярія, офісне приладдя і т.д.
3
Знайдіть постачальників і збудуйте з ними систему логістики. У вас в наявності завжди повинні бути самі ходові позиції. 70% товарообігу складуть найпоширеніші і дешеві канцелярські товари, що не відрізняються оригінальним дизайном. Подбайте про те, щоб затребувані товари були в необхідній кількості, оскільки такі позиції як папір для принтерів або зошити можуть розкуповуватися дуже швидко.
4
Введіть в асортимент кілька ексклюзивних категорій, наприклад, дорогі щоденники, авторські листівки або матеріали для скрапбукінгу. Оборот таких товарів значно нижче, однак ви зможете зробити більш високу торговельну націнку. Крім того, покупці, які прийдуть у ваш магазин саме за ексклюзивною продукцією, паралельно придбають і ходові товари.
Зверніть увагу
Будьте уважні до якості товарів і терміну їх придатності. Куплені одного разу засохлі фломастери або миттєво ламаються ручки спонукають незадоволеного покупця негативно висловитися про ваш магазин всім своїм знайомим.
Корисна порада
Відстежуйте тенденції в підліткової мультиплікації, музиці і кінематографі. Школярі люблять бачити на своїх канцтоварах популярних героїв.
Попит на канцелярські товари сьогодні досить великий - в деяких містах є не тільки торгують виключно ними магазини , але і невеликі спеціалізовані ринки. Тому ризикнути відкрити нову торгову точку можна навіть неподалік від уже наявних точок продажів конкурентів - ринок канцелярських товарів складається з багатьох сегментів, і виграти конкурентну боротьбу хоча б в якихось із них цілком реально.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення на першому поверсі будівлі (власне або орендоване)
  • 2. Розроблений фірмовий стиль, вивіска і вітрина, оформлені відповідно до нього
  • 3. Комплект торгівельного обладнання
  • 4. Один-два продавця-консультанта в штаті
  • 5. Пакет установчої та дозвільної документації, зареєстрований касовий апарат
  • 6. Ділові зв'язки з постачальниками та виробниками канцтоварів
Інструкція
1
Придумайте назву і знайдіть ідею для оформлення вашого магазину канцелярських товарів, а потім доручіть дизайнерам розробку фірмового стилю на її основі. Рішення простіше відшукати, якщо торгова точка буде спеціалізуватися на одному з двох основних напрямків даного ринку - продажу канцелярських товарів для школи або продажу канцелярських товарів для офісу. Якщо ви маєте намір працювати з обома категоріями товару, то варто підкреслити саме ідею «універмагу», універсального магазину канцелярських товарів.
2
Замовте торговельне обладнання, точно розрахувавши обсяги товару, які до вас будуть надходити, і оцінивши ту площу, яку ви маєте. Якщо ваш задум простягається до відкриття мережі фірмових магазинів канцелярського приладдя, то і обладнання для першої торговельної точки краще зробити з використанням фірмового стилю. Якщо ж таке задоволення вам поки не по кишені, обмежтеся стандартними рішеннями для роздрібної торгівлі економ-класу (можна навіть б/у).
3
Зберіть пакет установчих та дозвільних документів і тримайте документацію в повному порядку - на випадок перевірки. Ніякої особливої специфіки з цієї точки зору торгівля канцелярським приладдям не має - вам знадобиться той же дозвіл пожежної інспекції, то ж дозвіл Росспоживнагляду, що і власникам будь-яких інших магазинів. Зареєструвати також доведеться вивіску і вітрину, які розглядаються міською владою як зовнішня реклама.
4
Починайте налагоджувати зв'язки з виробниками та постачальниками канцтоварів. На ринку представлена продукція як вітчизняних виробників, так і зарубіжних, тому методи роботи доведеться використовувати різні, будьте до цього готові. Отримавши перші партії товару, і найнявши для початку хоча б одного-двох продавців-консультантів, можете сміливо починати торгівлю.
Корисна порада
Постарайтеся з часом добитися того, щоб у вашому магазині була широко представлена як продукція, розрахована на масового покупця (вироблена в основному в країнах Південно-Східної Азії), так і елітна канцелярська продукція відомих європейських брендов.Чтоби не зазнавати зайвих збитків, продумайте і втілити в життя антікражних політику вашого магазину, адже канцелярське приладдя - якраз той вид товарів, який досить просто забрати з собою, не розплатившись.