Як вибрати хороший кондиціонер.

Якщо ви хочете, щоб температура у вашому будинку залежала від пори року чи погоди, а виключно від вашого бажання і настрою, то в даному випадку покупка кондиціонера стане для вас ідеальним рішенням. Сьогодні асортимент кліматичних систем, спостережуваний в магазинах, надзвичайно великий і, природно, недосвідченого людини такий вибір може заплутати. Щоб не помилитися з покупкою і вибрати хороший кондиціонер, вам потрібно знати ключові параметри, від яких залежать всі технічні характеристики пристрою.
Інструкція
1
Спершу необхідно визначитися з типом кондиціонера: Моноблочні кондиціонери складаються з компресора, конденсатора і випарника, які розміщені в одному корпусі. Такі пристрої в свою чергу діляться на віконні та мобільні. Перші за допомогою спеціальних кронштейнів монтуються у віконному отворі. Мобільні кондиціонери складаються з блоку устаткування і довгого воздуховода, кінець якого необхідно вивести на вулицю. Така система витягує гаряче повітря за межі приміщення, а холодний - залишає в квартирі.
2
Спліт-системи - це найпопулярніший тип кондиціонерів для дому. Вони являють собою два роздільних блоку, які знаходяться всередині і зовні приміщення (для з'єднання використовується спеціальний френовий трубопровід). Така конструкція дозволить вам значно знизити гучність і збільшити продуктивність.
3
Мультисплит-системи - використовуються тоді, коли вкрай нераціонально застосовувати звичайні спліт-системи, наприклад, в котеджах, заміських будинках, великих квартирах. Їх головна відмінність полягає в тому, що такий пристрій складається з одного зовнішнього блоку і декількох внутрішніх. Завдяки такій конструкції ви зможете кондиционировать повітря відразу в декількох кімнатах.
4
Після того, як ви визначитеся з типом кондиціонера, необхідно перевірити наявність інвертора. Цей пристрій призначений для плавного регулювання потужності охолодження. Звичайні кондиціонери постійно працюють на максимальній потужності і при охолодженні кімнати до певної температури - просто відключаються. А інверторні - плавно знижують потужність. Крім того ще одна перевага такого кондиціонера - зниження споживання енергії приблизно на 40-50%.
5
Найважливіша характеристика даного пристрою - потужність охолодження або його продуктивність, яка вимірюється у Ватах. Пам'ятайте про те, що будь-який кондиціонер розрахований для роботи в приміщенні з певною площею. Тому перед покупкою необхідно провести розрахунок кондиціонування. Зробити це досить просто: на кожні 10 кв. метрів площі припадає приблизно 1 кВт потужності обладнання. Проте висота стель у такому випадку не повинна перевищувати трьох метрів. Остаточний результат потрібно скорегувати, збільшуючи потужність залежно від кількості побутової техніки, інтенсивності експлуатації приміщення.
6
Також рекомендується звернути увагу на рівень шуму кондиціонера, він повинен бути: для внутрішнього блоку - 25-35 Дб, а для зовнішнього - 40-55 Дб.
Зверніть увагу
Кращий спосіб правильно вибрати кондиціонер ідеально підходить саме Вам - це проконсультуватися у фахівця. Спеціаліст розрахує необхідну потужність, вибере оптимальний для кожного конкретного випадку тип кондиціонера. Орієнтуючись на Ваші потреби та можливості, допоможе визначитися з вибором марки кондиціонера і набором необхідних функцій кондиціонера.
Корисна порада
Як вибрати хороший кондиціонер? На Ваше питання не існує і не може існувати єдиної відповіді, оскільки кількість різних кондиціонерів дуже велике. Зрозуміло що, хорошими будуть ті кондиціонери виробник яких має хорошу репутацію, і ціна яких виправдана. Не старайтесь придбати кондиціонер якомога дешевше, ціна визначає якість, сперечатися з цим - неможливо!