Як вибрати кухонну плиту.

Найголовніша помічниця жінки на кухні - це плита. Сьогодні купити такий прилад легко, а от правильно вибрати виходить далеко не у кожного. Без серйозного багажу знань ви врядли зможете підібрати дійсно відповідну для дому кухонну плиту . Тому, щоб не помилитися при виборі і зробити правильну покупку, вам потрібно знати наступні параметри.
Інструкція
1
Спершу необхідно подумати про те, яка плита найкраще підійде для вашої кухні - вбудована або окремостояча. Перші можна віднести до еліти побутової техніки, вони прикрасять як тісне, так і просторе приміщення. Вбудована плита зможе зробити робочу зону найбільш зручною і комфортною. Отдельностоящие плити бувають наступних різновидів: електричні, газові та комбіновані.
2
Електричні плити, в свою чергу, діляться на два різновиди: класичні і склокерамічні. Перші коштують дешевше, але і час готування на них більше, в порівнянні з іншими типами. Причиною цього є матеріал конфорки, що вимагає багато енергії для розігріву. Склокерамічні плити з'явилися на російському ринку зовсім недавно. Ними значно легше управляти, так як вони володіють більшою теплопровідністю. За швидкістю приготування їжі дану побутову техніку можна порівнювати з газовими плитами.
3
Газова побутова техніка сьогодні стає все більш безпечною. Сучасні моделі володіють спеціальним захисним механізмом Gas Control, який автоматично вимикає плиту при згаслому полум'я. Стандартним елементом такого приладу є система автоподжига, що дозволяє плиті запалювати вогонь при повороті регулятора потужності або натисканні спеціальної кнопки.
4
Комбінована кухонна плита складається з двох газових і двох електричних конфорок. Духовка - завжди електрична. Така побутова техніка відмінно підходить в тому випадку, якщо у вас в будинку іноді трапляються перепади напруги або відключається газ.
5
Крім того, потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена конфорка. Емальована сталь гігієнічна, вона буває декількох кольорів, при цьому коштує небагато. Нержавійка дорожче, але в той же час доглядати за нею значно легше. Ідеальний варіант - це алюмінієвий сплав, який складно подряпати, він не тьмяніє, а догляду практично не вимагає.
6
Від того, які конфорки встановлені в кухонній плиті, залежить те, наскільки швидко ви будете готувати їжу. Тому, якщо ви хочете підібрати для дому найкращий варіант, то варто розібратися і з цим. Конфорки бувають наступних видів: Звичайні конфорки використовуються в електричних і газових плитах. Стандартний час їх розігріву - приблизно 10 мінут.Конфоркі підвищеної потужності складаються з декількох кілець вогню, отже, і швидкість приготування їжі помітно растет.Експресс-конфорки призначені для економії часу, вони здатні зменшити швидкість підігріву в два раза.Конфоркі Hi-light застосовуються в склокерамічних плитах, вони розігріваються за кілька секунд.Індукціонние конфорки - найпотужніші, при цьому самі вони залишаються холодними - нагрівається лише дно посуду.