Як написати оголошення про збори.

Проведення зборів - важлива частина діяльності акціонерних, громадських, соціальних та інших організацій. Збори, в деяких випадках, навіть може бути вищим органом управління. Питання, які розглядаються на ньому, мають різну ступінь важливості, але їх прийняття часто залежить від кількості присутніх. Оповістити про майбутній зборах всіх зацікавлених осіб можна за допомогою оголошення.
Інструкція
1
Текст оголошення, як правило, не дуже великий, тому для його розміщення буде достатньо стандартного аркуша паперу формату А4. Краще використовувати для цього білий папір, оскільки літери на ній будуть виглядати контрастніше, що зробить текст читабельним, а саме оголошення - помітним.
2
Обміркуйте текст оголошення. Ваше завдання - щоб він був коротким, але інформаційно ємним. Продумайте, яке краще використовувати розташування листа - портретне або альбомне, які шрифти. Врахуйте і те, що текст повинен легко читатися з деякої відстані, а навколо повинні бути залишені поля, щоб візуально виділити його і привернути увагу.
3
Напишіть крупним шрифтом заголовок «Оголошення» та виділіть його кольором, краще - червоним. У заголовній частині вкажіть відомості про дату, місце і час проведення заходу, тему, якої воно присвячене. При необхідності, вкажіть особи, з чиєї ініціативи воно скликається і його форму. Збори можуть проводитися у формі очної явки, заочного голосування або мати змішану форму.
4
Якщо збори проводяться у формі заочного голосування, вкажіть в тексті обов'язково дату закінчення прийому результатів голосування і місце, де вони будуть прийматися.
5
В основній частині тексту оголошення розпишіть докладно повістку майбутніх зборів і, в разі необхідності, порядок попереднього ознайомлення з матеріалами та інформацією, які будуть обговорюватися на ньому. Вкажіть місце і адресу, де можна ознайомитися і вивчити документи і матеріали, які будуть обговорюватися на порядку денному майбутнього зборів.
6
Врахуйте, що в деяких випадках процедура проведення зборів передбачає розміщення оголошення про нього за певний термін від дати, на яку її призначено. Це умова, що забезпечує легітимність даного заходу. Іноді порядок проведення увазі і те, що оголошення про збори повинно бути направлено на адресу всіх зацікавлених осіб рекомендованим листом, а також розміщено в засобах масової інформації.