Як вибрати баскетбольний м'яч.

Баскетбольний м'яч - це один з найважливіших елементів в екіпіровці гравця. Тому до його вибору необхідно підходити з максимальною увагою. Потрапивши в магазин, ви знайдете величезну кількість різноманітний м'ячів, такий асортимент заплутає будь-якої людини. А продавець-консультант в цей час постарається запропонувати вам найбільш дорогу продукцію, але при цьому далеко не кращої якості. Щоб правильно вибрати баскетбольний м'яч, вам потрібно знати наступні параметри.
Інструкція
1
Спершу необхідно визначитися з тим, де ви будете проводити тренування і грати в баскетбол. Якщо ви плануєте використовувати м'яч тільки в закритих приміщеннях з якісним покриттям, то вам підійде виріб з маркуванням «Indoor use only» або «supreme leather» (шкіра високої якості). Такі м'ячі володіють покриттям з натуральної шкіри або зі спеціального матеріалу. Ними набагато зручніше і приємніше грати, вони значно якісніше, але в теж час і помітно дорожче.
2
Якщо ви хочете, щоб виріб прослужило вам якомога більше, то ні в якому разі не слід грати їм на вулиці. Для таких умов підійдуть м'ячі з написом «Indoor/Outdoor» (для приміщення і вулиці).
3
М'ячі, виготовлені з композитних матеріалів, краще всього використовувати на гладких поверхнях (наприклад, дерев'яні майданчики, гумова поверхня), щоб збільшити термін служби. Для гри на асфальті підходять гумові м'ячі.
4
При покупці м'яча перевірте, наскільки добре він накачаний. Якщо він спущений, то велика ймовірність, що і згодом він буде постійно здуватися. Краще попросіть іншу модель, а потім як слід накачайте м'яч. Якісно надутий м'яч, кинутий з висоти 180 сантиметрів, повинен відскакувати приблизно на 120-130 сантиметрів. Також ви можете перевірити виріб, відпустивши його з рівня голови: він повинен відскочити до вашого пояса. Не забудьте про те, щоб перевірити ніпель.
5
Поводите м'яч, перевірте, щоб він відскакував у вертикальному напрямку. Якщо його постійно веде в різні боки, це означає, що виріб - криве і його купувати його не варто. Не соромтеся: якщо є така необхідність, перевірте 10 м'ячів, це ваше право, адже ви платите гроші.
6
Після покупки все одно доведеться іноді підкачувати м'яч. Якщо ви новачок, ні в якому разі не робіть цього за допомогою голки. Рекомендується використовувати простий автомобільний насос. У стандартну комплектацію зазвичай включається необхідна насадка.