Як виготовити мило на дому.

Миловаріння на дому - це дуже захоплюючий і веселий процес. Все, що вам знадобитися для виготовлення мила - це терпіння, трохи вільного часу, бажання, наявність декількох ідей та інгредієнтів: тверде дитяче та гліцеринове мило, оливкова олія, кілька різновидів ефірних масел. Щоб зробити мило будинку, ви можете скористатися наступною інструкцією.
Інструкція
1
Спершу необхідно дрібно потерти дитяче мило, а потім залити його склянкою окропу. Після цього поставте посуд на водяну баню і чекайте того моменту, поки мило повністю не розчинитися. В цей час варто зайнятися прикрасами з гліцеринового мила. Ви можете робити все, що захочете, дайте волю своїй уяві. Можна вирізати якісь фігурки або просто обмежитися стружкою. Виготовлене прикраса покладіть в спеціальні формочки, це може бути дитячі «пасочки», форми для випічки або будь-які інші порожнисті предмети підходящого вам розміру та об'єму. Не турбуйтеся про те, як будете витягувати готове мило з формочки, це не проблема завдяки великій кількості жирів.
2
Постарайтеся заздалегідь вирішити, які інгредієнти ви будете використовувати при приготуванні мила ручної роботи. Наприклад, ви можете приготувати стружку кокосового горіха, вівсяні пластівці, мелену каву, м'яту або ромашку і так далі. Крім того, можна зробити мило з пелюстками троянд, це дуже красиво і корисно. Багато додають природні барвники (корицю або хвою). За один раз ви зможете зробити відразу кілька різновидів мила, розливаючи розчин у кілька порцій і додаючи в кожну особливий інгредієнт. Важливо пам'ятати про те, що добавки потрібно класти відразу, інакше розтоплене дитяче мило може застигнути.
3
Поки ви наготовлювали прикраси, швидше за все, мильна стружка повністю розчинилася. Додайте в посуд з розчином дві столові ложки рослинної олії, зніміть її з вогню. У приготовані формочки капніть кілька крапель ефірного масла, а потім розлийте в них рідке мило.
4
Дайте милу застигнути, а потім вийміть його з форми і покладіть в сухе місце, щоб висушити. Приблизно через 6-7 днів мило, зроблене вашими руками, можна використовувати.
5
Існує величезна кількість різноманітних рецептів мила, але в основі завжди лежить вищеописана технологія. Змінюючи добавки, харчові барвники, ефірні масла, застосовуючи фруктові соки, вершки, ви зможете виготовити саме різне мило за кольором, запахом і формою.