Як зробити стильну кімнату. Як зробити комноте интерессно.

У нашому модному світі слід приділяти увагу не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і виглядом нашого житла. Як зробити кімнату стильною? Можна поекспериментувати зі стінами.
Інструкція
1
Однотонна кольорова стена.Викрасіть одну зі стін у інший колір (краще, щоб він був яскравим і насиченим) - це, мабуть, самий недорогий і нескладний спосіб зробити кімнату цікавіше. Наприклад, з дерев'яними меблями чудово гармоніює червоний колір, а за підтримки текстилем колір може бути практично будь-хто.
2
Розфарбована стена.Крашение стіни можна розмалювати. Як варіант: розписати кольоровою крейдою чорну стіну. До речі, такий декор легко змивається, так що оновлювати оформлення можна хоч кожен день. Розмалювати можна не тільки стіни, але ще й двері.
3
Полоскі.Еслі ви не можете вибрати один колір для своєї кімнати, то можна використовувати відразу декілька. Стіни можна пофарбувати смугами (розмежувавши зони за допомогою молярного скотча) або вибрати смугасті шпалери. Використовувати шпалери в смужку варто, знову ж таки, тільки на одній стіні. Якщо розділити стіну горизонтально навпіл і зробити ці частини різних кольорів, то може вийти дуже цікавий результат. Також смугасті стіни зможуть зробити кімнату більше: вертикальні - вище, а горизонтальні - ширше.
4
Кольоровий прінт.Подобное оформлення інтер'єру виглядає цікавіше і веселіше попередніх. Цікаво, коли принт гармонує з оббивкою меблів або іншими деталями інтер'єру. Для виконання даного рішення можна вибрати шпалери з великим малюнком і заклеїти ними одну стіну або намалювати зображення вручну.
5
Наклейки на стени.Также можна придбати наклейки на стіни, які продаються у відділах аксесуарів для дому. В принципі, такі наклейки можна розмістити і на меблях або на предметах декору.
6
Картіни.Картіна - простий і неважку спосіб освіжити інтер'єр кімнати. В якості прикраси також можна використовувати і фотографії, з яких можна скласти якийсь колаж.