Як відправити лист до Англії. Як відправити лист за кордон кумиру марки.

Англійські поштові стандарти дещо відрізняються від тих, які ми звикли бачити в російській пошті. Правильне заповнення поштового конверта прискорить доставку листа з Росії до Великобританії.
Інструкція
1
Краще всього використовувати білий конверт без зображень і розкреслених полів. Попросіть конверт для міжнародної пошти у вашому поштовому відділенні.
2
На лицьовій стороні конверта по центру великими літерами напишіть «Великобританія», а потім адресу одержувача по-англійськи. В Англії, як і в решті Європи, порядок запису зворотний російському - тобто спочатку потрібно вказати ім'я та прізвище одержувача листа. Потім напишіть номер квартири, корпуси, будинки, назва вулиці, міста і країни, а в кінці - індекс. У разі якщо лист відправляється в організацію, і ви не знаєте контактної особи, замість імені напишіть офіційну назву компанії.
3
На зворотному боці листа або ж на лицьовій стороні в кутку пишіть свою адресу. Якщо ви вкажете адресу в кутку, виберіть верхній лівий або правий нижній, так як на правий верхній кут працівник пошти приклеїть марки. Заповнення адреси відправника відбувається з точністю до навпаки. Напишіть вгорі Russia, а потім вашу адресу та ПІБ в російському форматі по-російськи або латинськими літерами. Прийнято писати зворотну адресу у форматі: країна, область чи регіон, місто чи селище, вулиця, будинок, корпус, квартира. І тільки після вказівки адреси потрібно прописати прізвище та ім'я.
4
Передайте конверт з вкладенням в поштове відділення і попросіть наклеїти на конверт марки для відправки листа в Англію. Відправка листа платна - крім оплати конверта і марок, вам потрібно буде сплатити вага письма.
Корисна порада
Інформація про індекси: Поштовий індекс Лондона складається з кількох частин. Букви позначають частини світу - всього 8 напрямків, але два з них не використовуються. Зараз використовуються напрямки W (Захід), E (Схід), N (Північ), SW (Південно-Захід) і так далі, по першій букві сторони світу. Після букв йдуть цифри - вони позначають поштовий район. Після його записи слід пробіл і потім ще одна цифра і дві букви - поштовий ділянку.