Як налаштувати ADSL.

ADSL- модемний технологія, в якій доступна смуга пропускання каналу розподілена між вихідним і вхідним трафіком асиметрично. Це один з найпопулярніших видів інтернету.
Інструкція
1
Оберіть одного з операторів-постачальників інтернету. Орієнтуйтеся на ваші потреби. Якщо ви багато завантажуєте файлів і витрачаєте велику кількість трафіку, слід вибрати безлімітні тарифи.
2
Вибравши постачальника послуги, укладіть з ним договір. Зверніть увагу на всі пунктом договору, так як неуважність надалі буде коштувати вам «дорого». Уточніть, чи входить у вартість підключення модем та витратні матеріали. Виберіть, яким чином буде вироблено підключення: самостійно або за допомогою фахівців кампанії.
3
Якщо ви встановлюєте обладнання самостійно, будьте акуратні. До вашого стаціонарного телефону підключіть Splitter (пристрій, який дозволяє по одній лінії одночасно працювати телефону і ADSL-модему). До двох інших виходів відповідно підключіть пасивне, що йдуть до модему і телефонної лінії.
4
Прокладіть патч-корд (спеціальний кабель, що з'єднує модем і персональний комп'ютер) так, щоб уникнути механічних пошкоджень. Бажано укласти кабель під плінтус.
5
З'єднайте ADSL-модем та комп'ютер за допомогою кабелю, який йде в комплекті з модемом. Повинна загорітися лампочка на мережевий карті. Це означатиме, що підключення пройшло успішно.
6
Зайдіть в «Панель управління», виберіть «Мережеві підключення». Відкриється діалогове вікно, в якому буде з'єднання по локальній мережі. Натисніть «Створити нове підключення», далі «Підключитися до інтернету» -> «Встановити підключення вручну» -> «Через високошвидкісне підключення, запитуюча ім'я користувача та пароль». Вкажіть Login і пароль, які зазначені в договорі. Для зручності створіть копію ярлика на робочий стіл. Підключіться до інтернету. Готово.
Для підключення до інтернету через канал телефонної лінії необхідно наявність DSL-модему. Ці пристрої потрібно налаштовувати відповідно до вимог, встановлених конкретним постачальником послуг доступу в мережу.
Вам знадобиться
  • - Мережевий кабель;
  • - спліттер.
Інструкція
1
Для підключення до інтернету через мережу компанії « ЮТК » (Філія «Ростелеком») необхідна наявність DSL-модему з підтримкою функції Bridge. Придбайте це обладнання і встановіть його в необхідному місці.
2
З'єднайте з роз'ємом DSL кабель телефонної лінії. Для стабільної роботи з'єднання краще використовувати спліттер. Це пристрій розділяє сигнал, переданий по телефонному кабелю. Одночасно з цим, у вас з'явиться можливість підключити одночасно стаціонарний телефон і модем до однієї лінії.
3
З'єднайте з LAN-роз'ємом модему мережевий кабель. Інший його кінець підключіть до мережного адаптера комп'ютера або ноутбука. Підключіть модем до мережі змінного струму та увімкніть цей пристрій. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи.
4
Відкрийте інтернет-браузер і перейдіть в web-інтерфейс налаштувань модему, ввівши його IP-адресу. Оновлення микропрограмму мережевого обладнання, якщо це рекомендує зробити провайдер. Перезавантажте модем після виконання цієї процедури.
5
Відкрийте меню WAN і натисніть кнопку Add. Встановіть для полів VPI і VCI значення 0 і 35 відповідно. У полі Service Category виберіть UBR Without PCR. Натисніть кнопку Next.
6
В меню Connecting Type встановіть параметр Bridge. Виберіть в полі Encapsulation Mode параметр LLC/Snap-Bridging. Натисніть кнопку Next і встановіть прапорець Enable Bridge Service. Знову натисніть кнопку Next.
7
Інші параметри залиште без змін. Натисніть кілька разів кнопку Next і перезавантажте модем після завершення налаштування. Відкрийте властивості мережевого адаптера комп'ютера.
8
Оберіть параметри протоколу TCP/IP. Введіть статичний IP-адресу 192.168.1.2. Натисніть два рази клавішу Tab і введіть у наступні два поля IP-адреса 192.168.1.1.
9
Дочекайтеся завершення оновлення параметрів мережі і спробуйте відкрити потрібну web-сторінку.